Fallout 4 – فردا نمایش جدیدی از محتوای دانلودی Nuka-World برگزار خواهد شد

۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۷

اگر مشتاق هستید تا هرچه بیشتر از محتوای دانلودی Nuka-World عنوان Fallout 4 بدانید، فقط باید یک روز دیگر صبر کنید زیرا بتسدا قرار است درطی لایواستریمی از محتوای آن رونمایی کند و جزئیات بیشتری به‌اشتراک بگذارد. در ادامه همراه گیمفا باشید.

آن‌طور که در توئیتر اعلام شده، بتسدا در ۲۳ اوت (۲ شهریور) و ساعت ۱۲:۳۰ فردا، گیم‌پلی Nuka-World را به‌نمایش خواهد گذاشت و می‌توانید آن را به‌صورت زنده از کانال توئیچ این شرکت تماشا کنید.

چند روز پیش، شاهد تریلری از محتوای دانلودی Nuka-World بودیم و لازم به‌ذکر است که این بسته، در ۳۰ اوت (۹ شهریور) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان عرضه خواهد شد و همچنین به‌عنوان آخرین محتوای دانلودی Fallout 4 در نظر گرفته شده است.

این گسترش‌دهنده مانند خیلی‌های دیگر، مراحل، سلاح‌ها و دشمنان جدیدی را به بازی اضافه خواهد کرد، گرچه بتسدا کاملا از جزئیات ما را آگاه نکرده و نمی‌دانیم که محتوا و داستانش چطور خواهد بود.

Nuka-World بعد از محتویات دانلودی Automatron (مارس)، Wasteland Workshop (آوریل)، Far Harbor (مه)،  Contraptions Workshop (ژوئن) و  Vault-Tec Workshop (ژوئیه)، ششمین گسترش‌دهنده‌ی این بازی است که قرار است ما دانلودش کنیم. همه‌ی این محتویات دانلودی ذکرشده و همچنین خود Nuka-World، در قالب DLC Pass عنوان Fallout 4 با قیمت ۵۰ دلار قابل خریداری خواهند بود، البته می‌توانید Nuka-World را با قیمت ۲۰ دلار بعد از انتشارش دریافت کنید.

 اخبار اخیر Nuka-World حاکی از این هستند که حجم این محتوای دانلودی بیشتر از Far Harbor است و همچنین کدهای بتایش برای ثبت نام‌کنندگان فرستاده شده‌اند. علاوه بر این‌ها، هنوز قابلیت پشتیبانی از ماد Fallout 4 به پلی‌استیشن۴ اضافه نشده، درحالی که ایکس‌باکس‌وان هم‌اکنون از این ویژگی بهره می‌برد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید