بسته دانلود جدیدی برای بازی Halo 5 در راه است

1 شهریور 1395 - 11:27

بسته دانلودی جدیدی برای حالت چند نفره بازی Halo 5: Guardians در راه است اما ۳۴۳ ایندستریز هنوز اطلاعات زیادی را در مورد آن به اشتراک نگذاشته است.

استودیوی ۳۴۳ ایندستریز تصویری را در سایت خود منتشر نمود که مربوط به یکی از نقشه‌های جدید این بازی می‌باشد که در آینده به این بازی اضافه خواهد شد و احتمال می‌رود که رایگان باشد.

مشخص نیست که بروز رسانی آینده این بازی شامل Warzone یا نقشه‌های Warzone Firefight جدیدی باشد. عنوان پست ارسالی از سوی این استودیو در مورد این بسته دانلودی جدید، “Preview of Autumn” بوده است اما مشخص نیست که این نام نقشه، بروز رسان یا چیز دیگری است یا خیر.

بنظر می‌رسد که استودیوی ۳۴۳ بزودی آماده ارائه جزئیات جدیدی در مورد این بسته دانلودی خواهد شد. در پست اخیر این استودیو آمده است:

این بسته در نزدیکی رونمایی قرار دارد، تیم‌های حالت چند نفره و بررسی کننده بازی با دقت بسیار در حال بررسی درزها، گوشه‌ها، شکاف‌های بین دیوار، سلاح‌ها و موارد دیگر موجود در نقشه‌ها می‌باشند.

بسته دانلودی جدید این بازی همچون سایر بسته‌های گسترش دهنده که پیش از آن عرضه شدند شامل Reqهای بیشتر برای سلاح‌ها، پوسته‌ها و الحاقیات و موارد دیگری خواهد بود. از اولین نمونه‌ها که در حال حاضر معرفی شده‌اند Gunfighter Magnum ،Landgrave BR و Landgrave Magnum می‌باشند که در ادامه تصاویر آنها را مشاهده خواهید کرد:

استودیوی ۳۴۳ اعلام کرد:

با بروز رسانی جدید این بازی پوسته جدید دیگری نیز اضافه خواهد شد.

جزئیات بیشتر از بسته دانلودی جدید بازی Halo 5 در هفته پیش رو به اشتراک گذاشته خواهند شد.
در ماه جولای استودیوی ۳۴۳ اعلام نموده بود که بازی Halo 5 در ماه‌های بعد از انتشار خود همچنان به بزرگ شدن و گسترش ادامه خواهد داد که شاید علتی باشد بر ادامه پشتیبانی این استودیو از این بازی.

سایر بسته‌های گسترش دهنده بازی Halo 5 شامل بسته‌های Battle of Shadow and Light (منتشر شده در ماه نوامبر)، Cartographer’s Gift (منتشر شده در ماه دسامبر)، Infinity’s Armor (منتشر شده در ماه ژانویه)، Hammer Storm (منتشر شده در ماه فوریه)، Ghosts of Meridian (منتشر شده در ماه آوریل)، Memories of Reach (منتشر شده در ماه می)، Hog Wild (منتشر شده در ماه می) و Warzone Firefighter (منتشر شده در ماه ژوئن) می‌باشند.

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید