سازندگان COD: IW در رقابت با BF1: ما همیشه آرزوی بهترین را برای رقبای‌مان داریم

۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۲

نمایش اولیه Call of Duty: Infinite Warfare به شدت مورد انتقاد قرار گرفت که در زمان آینده جریان داشت و موسیقی تنظیم شده برروی تریلر هم چندان جالب نبود. مواردی مانند این مردم را وادار ساخت تا تریلر آن را جزء منفورترین ویدیوهای تاریخ یوتیوب سازند. حتی برخی سازندگان مانند الکترونیک‌آرتز هم به انتقاد پرداختند اما مدتی بعد پست‌های خود را حذف کردند.

با این حال، به‌نظر می‌رسد این موارد باعث به‌وجود آمدن یک “جنگ” بین Battlefield و Call of Duty نشده باشد و سازندگان Infinite Warfare به این رقابت علاقه‌مند هستند. برایان هورتون که در استودیوی اینفینیتی‌وارد برروی این بازی کار می‌کند، طی مصاحبه اختصاصی خود با سایت GamingBolt گفت آن‌ها قصد دارند Infinite Warfare بهترین عنوانی که ممکن است بسازند:

ما همیشه آرزوی بهترین را برای رقبای‌مان داریم. تمرکز ما در حال حاضر برروی این است که تلاش کنیم‌ بهترین بازی‌ای که می‌توانیم را با Call of Duty: Infinite Warfare بسازیم.

Call of Duty: Infinite Warfare در ۴ نوامبر (جمعه ۱۴ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. اگر نسخه Legacy را خریداری کنید، Call of Duty: Modern Warfare Remastered را دریافت خواهید کرد.

اینفینیتی‌وارد به‌تازگی همچنین از بخش زامبی بازی که Zombies in Spaceland نام دارد با انتشار یک تریلر رونمایی کرد. علاوه بر این، سازندگان قصد دارند با عرضه Call of Duty: Infinite Warfare سری جدیدی را آغاز کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید