گزارش: دو مدل جدید از پلی‌استیشن ۴ در ماه سپتامبر نشان داده خواهند شد

۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۴

براساس گزارشی از The Wall Street Journal شرکت سونی قصد دارد که یک مدل استاندارد جدید از کنسول پلی‌استیشن ۴ و یک مدل ارتقا یافته از این کنسول را در ماه سپتامبر رونمایی کند.

این گزارش به نقل از منابعی آگاه مدعی است که این دو مدل جدید از کنسول پلی‌استیشن ۴ در جهت تلاش برای حفظ تقاضا از این کنسول ارائه خواهند شد.

زمان‌بندی انجام شده برای این رونمایی همزمان با رویداد شرکت سونی در تاریخ ۷ سپتامبر (۱۷ شهریور ماه) اعلام شده است.

این اطلاعات جدید در حالی اعلام می‌شوند که طبق اخبار پیشین، شرکت سونی در این رویداد اقدام به رونمایی از کنسول جدید خود یعنی پلی‌استیشن ۴ نئو خواهد کرد. پاسخ سخنگوی شرکت سونی به این اخبار این بوده است که:

شرکت سونی هیچگونه نظری در مورد شایعات یا حدس و گمان‌ها ارائه نخواهد کرد.

در ماه ژوئن امسال شرکت سونی تایید کرد که در حال کار برروی یک نسخه قدرتمندتر از کنسول پلی‌استیشن ۴ می‌باشد که اسم رمز آن نئو می‌باشد. اندرو هاوس به عنوان مدیر عامل شرکت سونی در مورد این کنسول اعلام نموده بود که این کنسول دارای گرافیک بهبود یافته و با امکان پشتیبانی از رزولوشن ۴k می‌باشد. هاوس تایید کرد که این کنسول جدید در کنار نسخه استاندارد کنسول پلی‌استیشن ۴ با قیمتی بیشتر به فروش خواهد رسید.

جزئیات بیشتری در مورد کنسول نئو از سوی شرکت سونی اعلام نشده است. رویداد شرکت سونی در هفتم ماه سپتامبر طبق تایید این شرکت پلی‌استیشن میتینگ نامیده شده و در نیویورک برگزار خواهد شد، این در حالی است که یک هفته بعد از آن شاهد شروع نمایشگاه توکیو گیم (Tokyo Game Show یا به اختصار TGS می‌باشیم.) که در تاریخ ۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور ماه) شروع خواهد شد. تحلیلگران پیش از این احتمال داده بودند که مدل جدید پلی‌استیشن ۴ پیش از نمایشگاه TGS یا در حین آن عرضه خواهد شد.
کلیه بازی‌های کنسول پلی‌استیشن ۴ قابلیت اجرا برروی نئو را خواهند داشت. پیش از این شرکت سونی اعلام نموده بود که عرضه دو نسخه از یک بازی برای هر دو کنسول تلاش کم و قابل کنترلی را از سوی سازندگان صرف خواهد کرد.
از زمان معرفی کنسول‌های جدید نئو و اسکورپیو، سازندگان مختلفی از ایده ارائه این کنسول‌ها پشتیبانی و بازخوردهای مثبتی را ارائه کرده‌اند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید