گیفت کارت
گیفت کارت

ای‌بی گیمز لیست‌کردن نسخه‌ی نینتندو ان‌ایکس Kingdom Hearts 3 را رد کرد

۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۰

به‌تازگی تصویری در فضای اینترنت پخش شد که حاکی از لیست‌کردن نسخه‌ی نینتندو ان‌ایکس Kingdom Hearts 3 توسط ای‌بی گیمز بود. حال، ظاهرا این تصویر فیک و ساختگی بوده و ای‌بی گیمز این موضوع را رد کرده است. در ادامه همراه گیمفا باشید.

تصویری که در بالا ملاحضه می‌کنید، مدتی بود که باعث خوشحالی و تعجب طرفداران از نسخه‌ی نینتندو ان‌ایکس Kingdom Hearts 3 شده بود، درصورتی که سازندگان آن را فقط برای ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن۴ تایید کرده‌اند.

حال بعد از مدتی، ابی‌گیمز در توئیتر و در جواب به یکی از طرفداران، این موضوع را رد کرده و گفته است:

این آیتم هرگز در وب‌سایت ما برای پیش‌فروش قرار نگرفته است. من حدس می‌زنم که این تصاویر با استفاده از فتوشاپ ساخته شده‌اند.

با توجه به این صحبت‌ها، می‌بینیم که این لیستینگ و تصویر منتشرشده، کاملا ساختگی و غلط بوده است و به‌نظر می‌‌رسد که این تصویر، مانند خیلی از این شایعه‌ها، فقط برای جلب توجه ساخته شده باشد.

اسکوئر اینکس هنوز حرف‌های زیادی دارد تا راجع به Kingdom Hearts 3 برای ما بزند، زیرا این بازی نمایشش در E3 را از دست داده و به‌جای آن، اسکوئر اینکس تمرکز خود را برروی Kingdom Hearts 2.8 گذاشت.

تا به‌الان که خیلی از سازنده‌ها درمورد نینتندو ان‌ایکس حرف زده‌اند و خیلی‌های دیگر هم بازی‌شان را برای این کنسول تایید کرده‌اند، اما هنوز خبری از ان‌ایکس نیست و انتظار داریم تا همین زودی‌ها چیزهای جدیدی دستگیرمان شود. نینتندو ان‌ایکس برای عرضه در مارس ۲۰۱۷ برنامه‌ریزی شده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید