تاخیر Final Fantasy 15 تاثیری در ساخت نسخه‌ی کلکسیونی بیشتر نخواهد داشت

۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۱

همین تازگی‌ها تاخیر در عرضه‌ی Final Fantasy 15 بعد از شایعاتی، رسما تایید شد و انتشار آن دو ماه به عقب افتاد و به‌جای اینکه در اواخر سپتامبر به تجربه‌اش بپردازیم، باید لذت‌مان را در نوامبر ببریم! با این حال، شاید با خود فکر کنید که در این دو ماه، اسکوئر اینکس قصد ساخت نسخه‌های کلسکیونی بیشتری داشته باشد، اما باید بگوییم که این‌طور نیست و نباید دل‌تان را خوش کنید. در ادامه همراه گیمفا باشید.

برای تایید این حرف‌مان، باید بگوییم که اسکوئر اینکس حداقل قصد ندارد تا از این زمان اضافی استفاده کند و نسخه‌های کلکسیونی بیشتری را به‌انتشار برساند. با توجه به گفته‌های صفحه‌ی رسمی توئیتر اسکوئر اینکس، این شرکت به بررسی وضعیت‌شان پرداخته که آیا می‌تواند نسخه‌ی کلکسیونی بیشتری بسازد یا خیر، اما ظاهرا نتیجه منفی است و درحال حاضر چنین چیزی امکان‌پذیر نیست. درحالی که دلیل رسمی برای این کار ذکر نشده، ولی به‌احتمال زیاد، دو ماه زمان کافی‌ای برای اسکوئر اینکس نخواهد بود.

نسخه‌ی کلکسیونی Final Fantasy 15، با پیش‌خرید سریع و تعجب‌برانگیزش توسط طرفداران مشتاق، ثابت کرده که آیتمی با درخواست بسیار بالاست و متاسفانه، آن‌قدر تعداد این نسخه‌ی ویژه کم است که برخی نتوانسته‌اند موفق به خریدش شوند.

Final Fantasy 15 در ۲۹ نوامبر (۹ آذر) برای پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید