ذخیره سازهای بی سیم ایسوس، راهکاری مناسب برای ذخیره، اشتراک و انتقال داده ها

۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۳

شرکت ایسوس به عنوان پیشگام در زمینه تولید قطعات دیجیتال، برای ذخیره سازی و تبادل اطلاعات بین دستگاه های دیجیتال، راهکار ذخیره سازهای بی سیم خود را با نام TravelAir معرفی کرده است. ایسوس دو مدل با دو ساختار متفاوت عرضه کرده است که در ادامه به آنها می پردازیم:

TravelAir N، هارد بیسیم ضد آب با ضریب نفوذ پذیری IP43

شاید برایتان این اتفاق پیش آمده باشد که در سفر، به دلیل نداشتن حافظه اضافه برای دوربین عکاسیتان، مناظر و صحنه های نابی را از دست بدهید. TravelAir N با ححم ۱ ترابایت و امکان پشتیبان گیری از کارت حافظه، جایگزینی مناسب برای لپ تاپ های سنگین و دست و پا گیر در سفر شماست.

TravelAir N با رابط NFC و شبکه Wi-Fi با باند ۲٫۴ گیگاهرتزی با تمامی دستگاه های هوشمند شما سازگار است و به راحتی می توانید برای ذخیره سازی یا بازیابی اطلاعات از آن استفاده کنید. ایسوس به منظور حفظ سلامت TravelAir N، از پوششی با میزان نفوذ پذیری IP43 استفاده می کند که هارد دیسک آن می تواند در رطوبت بالا و قطرات آب به کار خود ادامه دهد.

TravelAir AC، ضد ضربه، ضد شوک و حافظه SSD

ممکن است برایتان سرعت، امنیت و میزان مصرف بسیار مهم تر از حجم باشد. ایسوس برای شما در تولید TravelAir AC، تمامی نیاز ها را با اضافه کردن ذخیره ساز SSD و شبکه دو بانده برطرف کرده است. TravelAir AC با ابعاد بسیار کوچک می تواند تا ۱۰ ساعت به طور مداوم تا ۵ کاربر به طور همزمان سرویس دهی کند. با شبکه Wi-Fi دوبانده خود امکان دستیابی به سرعت ۴۳۳Mb/s را که سه برابر سریعتر از دیگر دستگاه های ذخیره ساز است، را مهیا می کند. مصرف پایین، رابط NFC، و سازگاری با تمامی سیستم عامل های موجود از ویژگی های این دستگاه مفید است. تصور کنید که در یک محیط کوچک می خواهید داده ها را به صورت بی سیم به اشتراک بگذارید یا محتوای چند رسانه ای با کیفیت بالا را توسط تلویزیون های هوشمند تماشا کنید. به سادگی با TravelAir AC تمامی آنها قابل پیاده سازی است و فقط باید با نرم افزار ساده و کاربرپسند آن، محتوای خود را به دلخواه جابجا یا با دیگران به اشتراک بگذارید.

ایسوس برای بحث امنیتی شبکه بیسم TravelAir AC هم از WPA2 استفاده کرده است تا داده های شخصی و محرمانه شما به امن ترین حالت ممکن ذخیره شود. پس اگر جزء افرادی هستید که مدام در گردش و سفر هستید و یا به دنبال راهکاری بی دردسر و مطمئن برای جابجای و اشتراک اطلاعات خود در بستر بی سیم هستید TravelAir AC و TravelAir N یکی از بهترین انتخاب ها برایتان خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید