مارکوس فنیکس در Gears of War 4 قابل کنترل نخواهد بود

۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۰

طی این مدت حدس و فکرهایی به وجود آمده بود که استودیوی کووالیشن قصد دارد برای بار دیگر کنترل مارکوس فنیکس، شخصیت اصلی نسخه‌های قبلی سری Gears of War را فراهم کند اما به‌نظر می‌رسد چنین موردی اتفاق نخواهد افتاد.

Chuck Osieja، کارگردان بخش نوآوری Gears of War 4، طی مصاحبه خود با سایت IGN تایید کرد که مارکوس یکی از شخصیت‌های هوش مصنوعی بازی خواهد بود:

او قابل کنترل نیست. مارکوس یکی از شخصیت‌های هوش مصنوعی خواهد بود.

وی همچنین افزود:

یک موردی که راجع به قابل کنترل نبودن مارکوس بسیار خوب به‌نظر می‌رسد، این است که چون او قابل کنترل نیست، نسبت به چیزهایی که در جهان بازی وجود دارد واکنش بسیار متفاوتی را نشان می‌دهد. در Gears of War 4 به نوعی دید متفاوتی را از مارکوس  در مقایسه با گذشته مشاهده خواهیم کرد.

با توجه به این حرف‌ها، باید با JD، پسر مارکوس و شخصیت جدید بازی، در Gears of War 4 کنار بیاییم و با او ارتباط راحت‌تری برقرار کنیم. Gears of War 4 در ۱۱ اکتبر (سه‌شنبه ۲۰ مهر) برروی دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این بازی از برنامه Xbox Play Anywhere هم پشتیبانی می‌کند؛ یعنی شما نسخه دیجیتالی بازی را برروی ایکس‌باکس وان خریداری کرده و نسخه رایانه‌های شخصی را به رایگان دریافت می‌کنید یا برعکس.

همچنین در این بخش می‌توانید اولین گیم‌پلی نسخه رایانه‌های شخصی بازی را مشاهده کنید. سیستم مورد نیاز بازی هم اعلام شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید