Gamescom 2016 | تهیه‌کننده‌ی NieR: Automata از مراحل فرعی و مدت‌زمان بازی می‌گوید

۳۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۶

در گیمزکام ۲۰۱۶ که شهر کلن آلمان میزبانش بود، وب‌سایت دوال‌شاکرز از فرصت استفاده کرد و صحبت‌هایی با تهیه‌کننده‌ی NieR: Automata یعنی یوسوکه سایتو داشت و وی اطلاعاتی از مدت‌زمان گیم‌پلی و مراحل فرعی این عنوان به‌اشتراک گذاشت که در ادامه می‌توانید نظاره‌گرشان باشید.

سایتو در گفت و گو با دوال‌شاکرز، اشاره کرده که در مصاحبه‌های قبلی گیمزکام، درمورد ۲۵ساعته‌بودن مدت‌زمان گیم‌پلی حرف زده، اما ظاهرا وقتی باری دیگر در ژاپن از کارکانان استودیوی سازنده‌ یعنی پلاتینیوم گیمز پرسیده، آن‌ها گفته‌اند:

نه، احتمالا طولانی‌تر خواهد بود.

علاوه‌بر این، سایتو گفته که برای رسیدن به پایان داستان NieR: Automata، حتما نیاز به تمام‌کردن مراحل فرعی ندارید، ولی پایان‌های مختلفی وجود دارند و پس اگر می‌خواهید که پایان درست را ببینید، باید مراحل فرعی را انجام دهید.

با توجه به صحبت‌های سایتو، مراحل فرعی کوتاهی در بازی وجود دارند که در آنان، شما باید به پیداکردن یک آیتم یا چیزهای ساده‌ی مشابه‌ی این‌ها بپردازید، اما به همین‌ ختم نمی‌شود و شاهد مراحل فرعی طولانی‌تری هم خواهیم بود که شامل چندین قسمت می‌شوند و داستان طولانی‌تری را روایت خواهند کرد.

سایتو همچنین اشاره داشته که اردوگاه مقاومتی‌ای که قبلا از بازی نمایش داده شده بود، تنها مکان بازی نیست و شاهد نمایش چیزهای جدید و دیگری در آینده خواهیم بود.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید