گیفت کارت
گیفت کارت

نسخه جدید بازی Warhammer بزودی برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد

۳۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۸

باندای نامکو انترتینمنت به عنوان ناشر بازی Warhammer 40,000: Eternal Crusade اعلام کرد که این بازی در ماه آینده برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد اما مراحل ساخت نسخه‌های مربوط به پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان آن موقتاً متوقف شده است.

نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی بازی Eternal Crusade که توسط بیهیویور اینتراکتیو در دست ساخت می‌باشد بصورت دسترسی زود هنگام هم اکنون از طریق استیم قابل دریافت است و نسخه کامل آن نیز بصورت کامل در تاریخ ۲۳ سپتامبر (۲ مهر ماه) عرضه خواهد شد. نسخه مربوط به کنسول‌های این بازی در روز‌های بعد منتشر خواهد شد اما هنوز تاریخی اعلام نشده است.

استیون مولرونی از استودیوی بیهیویر اعلام کرد:

ما در تاریخ ۲۳ سپتامبر بهترین تجربه‌ای که می‌توانیم را بوسیله نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی این بازی در اختیار بازیکنان قرار خواهیم داد. نسخه‌ای که از نظر محتوا و کیفیت با شرایط ما سازگاری دارد و پس از آن برروی بسته‌های گسترش دهنده بازی کار خواهیم کرد.

تصمیم به ایجاد توقفی در مراحل ساخت نسخه‌های مربوط به کنسول این بازی کار دشواری بود اما برای انجام یکسری بهینه سازی‌ها و توسعه تجربه مناسب بازی، نیاز بود.

تاخیر در عرضه نسخه‌های کنسولی این بازی احتمالاً موجب دلسردی طرفداران آن خواهد شد.

نسخه مربوط به دسترسی زودهنگام Eternal Crusade به قیمت ۴۰ دلار قابل دریافت می‌باشد.

نسخه کامل بازی اجازه دسترسی به نبرد‌های PvP و PvE را میان چهار دسته Space Marines ،Chaos Space Marines ،Orks و Eldar می‌دهد. در این بازی همچنین بیش از صد سلاح مختلف وجود دارد که قابلیت سفارشی سازی را خواهند داشت.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید