Gamescom 2016 | شرکت اسکوئر انیکس برنامه‌ای برای سه‌گانه ساختن بازی Final Fantasy 15 ندارد

۳۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۵:۴۹

زمانیکه شرکت اسکوئر انیکس بازی Final Fantasy 13 را منتشر نمود شاهد گسترش آن و سه‌گانه نمودن آن بودیم. برخی بازیکنان این احتمال را می‌دهند که اتفاق مشابهی برای بازی Final Fantasy 15 روی خواهد داد اما طبق اعلام کارگردان بازی یعنی آقای هاجیمی تاباتا شرکت اسکوئر انیکس برنامه‌ای برای چنین کاری ندارد.

آقای تاباتا اعلام نمود:

در پاسخ به این سوال که آیا تمایلی برای ساخت بازی بیشتری براساس Noctis پس از انتشار بازی Final Fantasy 15 داریم یا خیر باید گفت که در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای این کار نداریم.
شاید امکان این کار وجود داشته باشد، اما از جایی که ایستاده‌ام و نظاره‌گر هستم باید بگویم که مردم برای مدت زمان طولانی در انتظار این بازی بوده‌اند و قصد داریم که امکان فرا گیری لذت بیشتری را فراهم کنیم.

بازی Final Fantasy 15 در مدت بیش از یک دهه در دست ساخت قرار داشته است. اولین نشانه‌های این بازی در سال ۲۰۰۶ دیده شد و پس از آن بصورت پی در پی با تاخیراتی همراه بوده است و به تازگی نیز شاهد تاخیر تقریباً ۲ ماهه آن بوده‌ایم.

در حالیکه آقای تاباتا اعلام نمود که برنامه‌ای برای گسترش بازی Final Fantasy 15 همچون Final Fantasy 13 وجود ندارد، در مورد رویکرد آینده خود گفت:

ما قصد داریم تا از تکنولوژی موجود که در ساخت بازی Final Fantasy 15 مورد استفاده قرار گرفت برای کار برروی چیز کاملاً جدیدی استفاده کنیم. بوسیله دانش و این تکنولوژی ما بدنبال مسیر جدیدی هستیم.

معلوم نیست که این حرف آقای تاباتا به معنی یک بازی دیگر از سری Final Fantasy است یا خیر. در حال حاضر می‌دانیم که بازی Final Fantasy 15 دارای محتویات اضافه‌ای خواهد بود.  که در بازی مراحل جدید با قابلیت‌های متفاوتی برای هر شخصیت ایجاد خواهد کرد، بطور مثال در مورد یکی از بسته‌های گسترش دهنده می‌دانیم که یک راه کاملاً جدید را برای اجرای بازی ایجاد خواهد کرد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید