گیفت کارت
گیفت کارت

سازندگان Call of Duty: Infinite Warfare قصد دارند با این عنوان سری جدیدی را آغاز کنند

۳۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۸

با عرضه Call of Duty 4: Modern Warfare، این فرانچایز در درجه اول شامل دو سری می‌شد. سری Modern Warfare از سوی استودیوی اینفینیتی‌وارد و سری Black Ops هم از سوی تری‌آرک. حال که هر دوی این سری پایان یافته‌اند، اینفینیتی‌وارد می‌گوید با عرضه Call of Duty: Infinite Warfare قصد دارند یک سری کاملا جدید را آغاز کنند.

تیلور کوروساکی، کارگردان بخش روایت داستانی Call of Duty: Infinite Warfare و کسی که از استودیوی ناتی داگ به اینفینیتی‌وارد آمده و در سال ۲۰۱۴ هم در ساخت The Last of Us نقش داشته، طی مصاحبه خود با سایت Polygon گفت او هیچ سرمایه‌گذاری‌ای برروی آخرین بازی این استودیو یعنی Call of Duty: Ghosts نداشته است. در نتیجه، وی قصد دارد تاثیر خود را برروی سری Call of Duty بگذارد و به جهت کاملا متفاوتی برود.

تیلور در صحبت‌های خود گفت:

ما می‌خواهیم سری جدید خود را تاسیس کنیم. چیزی که اینجا در حال ساخت آن هستیم، قطعا پشتیبان بازی‌های متعددی است. ما در حال تلاش برای ساخت یک دنیای بسیار غنی‌ای هستیم که هنوز حتی به خروجی نهایی آن نزدیک نیستیم و برای‌مان طاقت‌فرسا نشده است.

کوروساکی همچنین افزود او Infinite Warfare را به عنوان یک تغییر بزرگ نگاه می‌کند که معادل رفتن از سوی Call of Duty 3 به Call of Duty 4: Modern Warfare است:

من مطمئن هستم تیم اینفینیتی‌وارد به نوعی همان بار مسئولیتی را در زمانی که قصد داشتند از جنگ جهانی دوم به سوی جنگ‌های امروزی بیایند را احساس می‌کنند که باید یک جهان جدید با سلاح‌ها، وسایل نقلیه، هوش مصنوعی و سایر موارد تازه دیگر را می‌ساختند. ما هم دقیقا با Infinite Warfare در حال انجام همین کارها هستیم. کار ما به همان اندازه، یک تغییر بزرگ است.

Call of Duty: Infinite Warfare در ۴ نوامبر (جمعه ۱۴ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. اگر نسخه Legacy را خریداری کنید، Call of Duty: Modern Warfare Remastered را دریافت خواهید کرد.

اینفینیتی‌وارد به‌تازگی همچنین از بخش زامبی بازی که Zombies in Spaceland نام دارد با انتشار یک تریلر رونمایی کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید