گیفت کارت
گیفت کارت

Gamescom 2016 | اجرای بازی Quake Champions بدون وجود توانایی‌های قهرمانان امکان‌پذیر است

۳۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۵:۰۸

اگر چه بازی Quake Champions بسیاری از ویژگی‌های این سری را حفظ کرده است که شامل سرعت زیاد، محدوده نبرد باز و مهارت‌های تکنیکی می‌شود اما این بازی شخصیت‌های منحصر بفردی را نیز شامل می‌شود که هر یک از آنها توانایی مخصوص به خود را دارند.

تیم ویلیتز، رئیس استودیوی آی‌دی سافت ور و سرپرست پروژه Quake Champions در مصاحبه اخیر خود با سایت گیم‌اسپات اعلام کرد که حضور قهرمانان در این بازی کم اهمیت است و آنها را قابلیتی اضافه شده تلقی کرد اما بسیاری از طرفداران در مورد این موضوع نگران‌اند چراکه وجود لیبل قهرمانان در عنوان این بازی خود عاملی بر پایه‌ای بودن حضور آنها می‌باشد.

در پاسخ به این سوال که آیا استودیوی آی‌دی سافت ور توجهی به قرار دادن قابلیتی برای دادن این اجازه به بازیکنان که قابلیت‌های منحصر بفرد قهرمانان را غیرفعال کنند و همچون بازی Quake اصلی به اجرای بازی بپردازند آقای ویلیتز گفت:

بله، در حالت custom game این قابلیت وجود خواهد داشت.

ما قصد داریم تا اطمینان حاصل کنیم که افراد چیزی را که دوست دارند بدست می‌آورند. اگر شما از حالت custom بازی استفاده کنید قادر خواهید بود که بازی را آنگونه که دوست دارید اجرا کنید. اگر دوست دارید قابلیت‌های قهرمانان غیرفعال شود، آن را غیرفعال کنید، مشکلی وجود نخواهد داشت.

گرچه حالت مسابقه‌ای بازی همچنان از توانایی‌های قهرمانان بهره کامل را خواهد برد اما مسابقات حالت custom حداقل این امکان را فراهم خواهند نمود که طرفداران بازی Quake بر پایه توانایی‌های خود از بازی لذت ببرند. اما آقای ویلیتز فکر می‌کند که اکثر بازیکنان نگاهی به قابلیت قهرمانان خواهند انداخت. او گفت:

من واقعاً معتقد هستم که این تجربه جدیدی خواهد بود، چون شما اساساً با تغییرات زیادی مواجه نخواهید شد، شما همچنان می‌دوید، شلیک می‌کنید و سلاح‌ها را جمع می‌کنید اما تغییرات جدید موجب اضافه شدن استراتژی و عمق بیشتری خواهد شد که فکر می‌کنم گام بعدی است که به آن نیاز داریم.

بازی Quake Champions در مدت همایش بتسدا در نمایشگاه E3 امسال معرفی شد و اولین نمایش از گیم‌پلی بازی در رویداد اخیر QuakeCon صورت گرفت.
این بازی در سال ۲۰۱۷ پس از سپری شدن یک دوره مربوط به نسخه بتا عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید