بسته دانلودی Bespin بازی Star Wars: Battlefront را به رایگان تجربه کنید

۲۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۵

اگر در مورد بسته دانلودی Bespin بازی Star Wars: Battlefront کنجکاو هستید و از خرید آن اطمینان ندارید، بنابراین امروز روز شانس شما است. امکان تجربه این بازی در این هفته بصورت رایگان محیا شده است.

برای تجربه رایگان این بسته دانلودی، علاوه بر در اختیار داشتن نسخه اصلی بازی Battlefront باید عضو ایکس‌باکس لایو گُلد یا پلی‌استیشن پلاس باشید. امکان استفاده از نسخه رایگان این بسته از تاریخ ۱۹ تا ۲۱ اوت (۲۹ تا ۳۱ مرداد ماه) امکان‌پذیر می‌باشد.

بسته دانلودی Bespin در ماه ژوئن منتشر شد و شخصیت‌های قهرمان و Villain جدیدی را به این بازی اضافه کرد. همچنین نقشه‌های جدیدی را در شهر ابری و یک وسیله نقلیه جدید را در کنار سلاح و کارت‌های ستاره‌ای به این بازی افزود.

طبق برنامه زمانی این بازی، یک دوره زمانی دیگر برای دریافت نسخه رایگان بسته دانلودی Bespin در تاریخ ۱۲ تا ۱۸ سپتامبر (۲۲ تا ۲۸ شهریور ماه) وجود خواهد داشت. فارغ از این نسخه‌های رایگان، این محتوا ۱۵ دلار قیمت دارد که شامل سیزن پس ۵۰ دلاری نیز می‌شود.

بسته دانلودی Bespin دومین محتوای بازی Battlefront پس از Outer Rim که در ماه مارس منتشر شد می‌باشد. بسته گسترش دهنده بعدی این بازی Death Star نام دارد که طبق اخبار اخیر در ماه سپتامبر در دسترس خواهد بود که شامل حالت فوق العاده‌ای تحت عنوان Battle Station می‌باشد. چهارمین بسته گسترش دهنده این بازی Rogue One: Scarif نام دارد و در تعطیلات امسال منتشر خواهد شد. همانطور که از نام چهارمین بسته مشخص است، داستان آن در Scarif روی می‌دهد که یک سیاره گرمسیری می‌باشد.
بازی Battlefront چهارده میلیون نسخه فروش داشته است و بهترین بازی از لحاظ فروش در سری بازی‌های Star Wars بوده است، دنباله این بازی توسط دایس و استودیوی موتیو در دست ساخت می‌باشد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید