با نمرات Deus Ex: Mankind Divided همراه باشید (به‌روزرسانی)

۲۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۵
Deus Ex:Mankind Divided

عنوان Deus Ex: Mankind Divided قرار است تنها در چند روز آینده یعنی در ۲۳ اوت (سه‌شنبه ۲ شهریور) به‌صورت رسمی برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شود و هم‌اکنون نمرات آن انتشار یافته است که برای مشاهده آن‌ها پیشنهاد می‌کنیم در ادامه با گیمفا همراه باشید.

بیشتر منتقدان بر این باور هستند که بازی به‌خوبی نسخه قبلی خود نیست اما تجربه‌ای را فراهم می‌آورد که در بازی‌های امروزی در واقع کمیاب است و جهان سایبرپانکی زیبایی را با خود دارد.

در ادامه می‌توانید نمرات بازی را مشاهده کنید:

GameGrin: 100

CGMagazine: 100

Gaming Age: 91

SpazioGames: 90

High-Def Digest: 90

Playstation Universe: 90

Time: 90

PlayStation LifeStyle: 90

God is a Geek: 90

Deus Ex: Mankind Divided یک دنباله قوی برای این سری است اما به هیچ عنوان به استثنایی بودن نسخه قبلی خود نمی‌رسد. با این حال، خرید Mankind Divided برای دوست‌داران مخفی‌کاری و داستان ضروری است.

TheSixthAxis: 90

M3: 90

Attack of the Fanboy: 90

LaPS4: 85

IGN Spain: 85

Deus Ex: Mankind Divided یک شاهکار نیست اما یک بازی فوق‌العاده‌ای است که شایستگی داشتن عشق از سوی تمامی طرفداران این فرانچایز و تعداد زیادی از بازی‌بازان جدید را دارد.

GameWatcher: 95:

Deus Ex: Mankind Divided یک بازی شگفت‌انگیز و چهارمین نسخه با ارزش از یک سری مسلما بهترین در تمام دوران است. ۳۰ ساعت زمان برد تا بازی را به اتمام برسانم و تمامش برای من لذت‌بخش بود. در حالی که طرفداران احتمالا از اینکه فقط یک مرکز شهر در بازی وجود دارد کمی ناامید می‌شوند، تمرکز برروی Prague سازندگان را قادر ساخته تا یکی از پرجزئیات‌ترین و قابل قبول‌ترین جایی را خلق کنند که جزء یکی از بهترین مکان‌های خلق شده در صعنت ویدئو گیمینگ است.

Meristation: 90

GamesRadar: 90

Mankind Divided پر از لحظه‌های عالی است؛ از سفر طولانی در سراسر شهر The Throat of Golem گرفته، تا لذت ساده مخفی‌کاری در بانک Prague. سیستم مخفی‌کاری طوری طراحی شده که باید فکر کنید حرکت بعدی را چگونه انجام دهید.

GameCrate: 88

Xbox Achievements: 88

GamingTrend: 85

EGM: 85

USgamer: 80

PC Invasion: 80

Telegraph: 80

Digital Spy: 80

The Digital Fix: 80

Giant Bomb: 80

Gamer.no: 80

Eurogamer Poland: 80

Forbes: 80

Giant Bomb: 80

Destructoid: 80

Game Informer: 88

Deus Ex: Mankind Divided یک بازی قشنگ به‌همراه طراحی هوشمندانه در شهری زیبا و مربوط به آینده است اما داستانی دارد که عدالت را کاملا رعایت نمی‌کند.

GameSpot: 80

Deus Ex: Mankind Divided در واقع معنی پایه و اساس این سری را تصحیح و تقویت می‌کند. بازی موقعیت‌های چالش بر انگیزی را خلق کرده و ابزار و انعطاف‌پذیری لازم را به بازی‌بازان می‌دهد تا با آن‌ها به چند روش مختلف کنار بیایند که تمام این‌ها در جهان سایبرپانکی جذاب بازی رخ خواهد داد. گرچه دنباله چشمگیری برای Human Revolution نیست اما همچنان تجربه منحصر به‌فردی را ارائه می‌دهد که در بازی‌های امروزی واقعا کمیاب است.

Twinfinite: 70

جدا از چند کرش در شروع نسخه رایانه‌های شخصی بازی، Mankind Divided تجربه بسیار لذت بخشی را در نقش-بازی یا تصمیم‌گیری ارائه می‌دهد. شخصیت‌های بازی چندان هم به‌یاد ماندنی نیستند و حتی نمی‌خواهید نام آن‌ها را پس از پایان سفرتان به یاد داشته باشید اما حداقل بازی کردن با قابلیت تقویت جالب است.

Push Square: 70

We Got This Covered: 70

VideoGamer: 70

بازی در بخش جزئیات و تنوع از حد پیچیدگی هم خارج می‌شود؛ جایی که قصد دارد نشان دهد روشنفکر است اما به اندازه‌ای که فکر می‌کند، باهوش نیست. Mankind Divided بازی بدی نیست اما در حال حاضر حس یک عنوان چند ساله را می‌دهد.

COGconnected: 65

یک روایت قوی به‌همراه بازیگران ستاره‌ای که توانستند در کنار یکدیگر تجربه‌ای مملو از باگ و گزینه‌‌های طراحی کاملا سوال برانگیز را به‌وجود آورند.

Hardcore Gamer: 60

نمرات جدیدتر:

Hobby Consolas: 95

IGN: 92

IGN Italia: 90

Multiplayer.it: 90

Eurogamer Italy: 90

Cheat Code Central: 90

IBTimes UK: 90

SpazioGames: 90

High-Def Digest: 90

Everyeye.it: 87

۳DJuegos: 85

Eurogamer Poland: 80

PCGamesN: 70

Trusted Reviews: 60

متای نسخه پلی‌استیشن ۴ از ۸۳ به ۸۵ افزایش یافت.

متای نسخه رایانه‌های شخصی از ۸۳ به ۸۴ افزایش یافت.

متای نسخه ایکس‌باکس وان از ۸۰ به ۸۲ افزایش یافت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید