گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: تماشای پنجمین انیمیشن کوتاه Overwatch را از دست ندهید

۲۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵

بازی Overwatch تاکنون چند انیمیشن کوتاه دریافت کرده است که هر کدام داستان یکی از قهرمانان این بازی را نشان می‌دهد. جدیدترین این ویدئوها که بلیزارد قول آن را داده بود، روایتگر داستان Bastion است و هم اکنون شما می‌توانید آن را در ادامه مطلب تماشا کنید.

طبق معمول و به مانند دیگر انیمیشن‌های عرضه شده از سوی بلیزارد، این ویدئو هم فوق‌العاده کار شده است چه از نظر کیفیت و چه از بابت مضمون؛ نمایشی ۷ دقیقه‌ای که هر چند بر خلاف نمایش‌های قبلی حتی یک کلمه هم دیالوگ ندارد، اما دست کمی از هیچ یک آنها ندارد و شاید بتوان گفت این بهترین است.

از پرداختن به ریز جزئیات ویدئو خودداری می‌کنیم تا خودتان آن را تماشا کرده و لذت ببرید. امیدواریم بلیزارد در ماه‌های آینده باز هم از این ویدئوها منتشر کند. در آخر ویدئو هم به ایوِین نابرو ادای احترام می‌شود که یکی از هنرمندان حاضر در بلیزارد بود و متاسفانه در ژوئن ۲۰۱۶ در گذشت.

بلیزارد طی برگزاری گیمزکام ۲۰۱۶، از جدیدترین نقشه بازی Overwatch رونمایی کرد که جزئیات آن را می‌توانید در این قسمت ببینید. برای تماشای دیگر انیمیشن‌های کوتاه Overwatch نیز از لینک‌های زیر استفاده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید