مادهای بازی No Man’s Sky هم اکنون برروی رایانه‌های شخصی در دسترس هستند

۲۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۹

در حال حاضر بازی No Man’s Sky برروی رایانه‌های شخصی در دسترس است و اکنون امکان دریافت مادهای آن امکان‌پذیر شده است.

هنوز زمان بیشتری برای معرفی مادهای این بازی نیاز است به همین دلیل اغلب مادهای معرفی شده فرعی و جزئی هستند. در عین حال برخی از آنها واقعا کمک کننده می‌باشند و در بهبود تجربه بازی نیز کمک شایانی می‌کنند تا بازیکنان کمتر اذیت شوند.

در ادامه مادهای معرفی شده این بازی را مشاهده خواهید کرد:

Super Hyperdrive

منجر به تغییر فاکتورهای مربوط به فاصله hyperdrive می‌شود، به عبارت دیگر در واقع مقدار فضایی که شما می‌توانید با یک hyperdrive پوشش دهید را با بالا بردن فاکتور آن به ۱۰۰۰ تغییر می‌دهد. این ماد توسط Atomicinf ساخته شده و در مورد آن می‌گوید:

این ماد ثابت می‌کند که فایل‌های داده نظیر جداول تکنولوژی امکان ویرایش را برای دریافت تاثیرات هیجان انگیز خواهند داشت. گام بعدی برای جامعه مادینگ می‌تواند این باشد که فهمید چطور ورودی جدیدی را به جداول داشته باشند و فهمید که چطور مسیر را برای ادغام کردن جداول مادها هموار کرد.

بررسی انجام شده برروی این ماد، همانطور که انتظار می‌رفت منجر به کاهش چشمگیر سختی بازی می‌شود. این ماد این قابلیت را فراهم می‌کند تا با یک جهش بزرگ خود را به مرکز کهکشان برسانید و اینکار توسط پرش‌های بزرگ hyperdrive ممکن خواهد شد، گرچه پیدا کردن مصالح Warp Cell همچنان یکی از نگرانی‌های موجود است. برای دریافت این ماد برروی اینجا کلیک کنید.

Cel-Shading/Graphics Mod

هنوز مادهای مربوط به گرافیک زیادی برای این بازی وجود ندارند اما یکی از آنها که بسیار خوب است، SweetFX می‌باشد و توسط KeriaGaming ساخته شده است. این ماد برخی از تاثیرات دیداری را حذف کرده و cel-shading filter را به بازی اضافه خواهد کرد.
با این ماد بازی شبیه به Borderlands خواهد شد. در پایین مقایسه تصاویر حالت فعال بودن ماد و غیر فعال بودن آن را مشاهده خواهید کرد:

برای دریافت این ماد برروی اینجا کلیک کنید.

ماد Fast-Action

این ماد احتمالاً یکی از مادهای ضروری است. این ماد موجب تغییراتی در سرعت شده و برای اجرای آن تنها باید یک کلیک کنید. با پایین نگه داشتن کلید موس خود عمل خود را تایید خواهید کرد. البته اینکار به معنی فروش تصادفی چیزی نیز می‌باشد اما شاید این موضوع ارزش کاهش تکرارهای پیاپی کلیک برروی موس را داشته باشد!

برای دریافت این ماد برروی اینجا کلیک کنید.

Holo Icons

اگر احساس می‌کنید که آیکون‌های HUD مربوط به منابع می‌توانند مقداری زیباتر باشند، شما تنها فردی نخواهید بود که اینطور فکر می‌کنید. یکی از ماد کنندگان تصمیم گرفته است تا با تغییری در آیکون منابع آنها را مقدار بیشتری ۳بعدی کند تا کمتر ۲بعدی بنظر برسند. ماد Holo Icons منجر به این می‌شوند که این آیکون‌ها شناور در هوا بنظر برسند. در ادامه نمونه‌ای از تصویر تاثیر این ماد را مشاهده خواهید کرد:

یکی از مشکلات این است که با وجود این ماد، نشانگر سیارات یا اهداف orbital همچنان بصورت عادی نشان داده می‌شوند که زمانیکه با آیکون‌های holographic ترکیب می‌شوند عجیب بنظر می‌رسند. اما این ماد با وجود این مشکل همچنان یکی از مادهای عالی می‌باشد.

برای دریافت این ماد برروی اینجا کلیک کنید.

Clean Icons

اگر آیکون‌های holographic  مناسب شما نمی‌باشند، می‌توانید آنها را با استفاده از این ماد بصورت سطحی تبدیل کنید. در ادامه نمونه‌ای از تصویر تاثیر این ماد را مشاهده خواهید کرد:

برای دریافت این ماد برروی اینجا کلیک کنید.

No Man’s Sky Trainer

اجازه دهید تا بازی را با استفاده از این ماد مقداری آسان‌تر کنیم که منجر به رهایی شما از مدیریت کلیه منابع و بخش‌های سلامت بازی خواهد شد. با فشردن یک دکمه شما قادر خواهید بود تا میلیون‌ها واحد از منابع را بدست آورده، خود را شکست ناپذیر کرده و سفینه خود را سوخت گیری کنید. با این ماد امکان دور زدن کلیه چالش‌های بازی را داشته و امکان گشت و گذار در کهکشان را با سرعت بیشتری خواهید داشت. استفاده از این ماد در کنار ماد Super Hyperdrive امکان ثبت رکورد جدیدی را در رسیدن به مرکز کهکشان خواهد داد.
بدیهی است که اگر قصد اجرای بازی را به روش صحیح و بدون تقلب را دارید، این ماد بدرد شما نخواهد خورد اما اگر تنها به گشت و گذار در محیط بازی علاقه دارید و کمترین میزان مشکل را طلب می‌کنید، بنابراین این ترینر این اجازه را به شما می‌دهد تا اینکار را انجام دهید.

شاید استفاده از این ترینر پس از اتمام بازی و تجربه کلیه چالش‌های آن کار جذاب‌تری باشد.

تصویری از این ترینر را در ادامه مشاهده خواهید کرد:

برای دریافت این ماد برروی اینجا کلیک کنید.

Rick and Morty

در نهایت مادهایی وجود دارند که چیزهای عجیبی را در بازی قرار خواهند داد، یکی از آنها ماد Rick and Morty می‌باشد. ماد کننده چند آیکون و موارد دیگری را دست کاری‌هایی کرده است و نتایج جالبی گرفته است، طبق اعلام ماد کننده این ماد در کنار تغییر آیکون‌های بازی، یک لوگوی جدید را بجای لوگوی استودیوی هلو گیمز قرار داده و صدا و موسیقی جدیدی را به بازی اضافه خواهد کرد.

برای دریافت این ماد برروی اینجا کلیک کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید