سازنده بازی Dead Rising 4: نگران نباشید این بازی همچنان احمقانه است

۲۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۶

سری بازی Dead Rising به این موضوع شهرت دارد که خود را خیلی جدی نمی‌گیرد و جدیدترین عنوان این سری یعنی Dead Rising 4 نیز از این قاعده مستثنی نیست.

جو نیکلز به عنوان سرپرست کپکام ونکوور که کار ساخت  این بازی را بر عهده دارد در مصاحبه‌ جدیدی اعلام کرد چیزیکه فرانچایز Dead Rising را عالی می‌کند وجود طبیعت خنثی و پوچ است و سازنده هیچگونه برنامه‌ای برای تغییر آن در بازی جدید ندارد. او به سایت Polygon گفت:

جدیدترین نسخه این بازی همچنان یک Dead Rising است. این بازی باید احمقانه باشد. ما باید اطمینان حاصل کنیم که کلیه چیزهایی که در این بازی قرار می‌گیرند احمقانه باشند.

صحبت‌های آقای نیکلز در حالی اعلام می‌شود که تهیه کننده اجرایی این بازی یعنی آقای برایس کاکرن در نمایشگاه کامیک کان سن دیگو اعلام کرده بود که:

ما هنوز هم همان بازی زامبی محور سرگرم کننده را ارائه می‌کنیم. ما اصلاً خود را جدی نمیگیریم که این مورد با Dead Rising 4 هم عوض نمی‌شود. فقط در این میان برای شما اگر بخواهید، راه‌های بیشتری برای انجام کارهایتان وجود خواهد داشت.

از دیگر نکات عجیبی که در بازی Dead Rising 4 شاهد آن خواهیم بود یک حرکت شخصیت اصلی آن یعنی Frank West است که the grilled cheese نامیده می‌شود. در این حرکت West یک زامبی را به دو نصف تقسیم خواهد کرد، مشابه آنکه یک فرد در حال خوردن یک ساندویچ است.

همچنین براساس گفته‌های آقای نیکلز بازیکنان قادر خواهند بود تا از آیتم‌های متنوعی جهت اجرای حرکات خود در محیط بازی استفاده کنند. بطور مثال ترکیب یک لباس exo و Slurpee قابلیت منجمد کردن دشمنان را ایجاد خواهد کرد. برخی آیتم‌های دیگر دارای تم جنگی هستند، در حالیکه آنها فوق العاده احمقانه بنظر می‌رسند. بازیکنان همچنین قادر خواهند بود که از آیتمی به نام Gandalf استفاده کنند که امکان شلیک  garden gnomes را فراهم نموده و به شما امکان انجام حرکت you shall not pass را خواهد نمود.

این بازی همچنین امکان گرفتن عکس‌های سلفی را فراهم خواهد نمود!

بازی Dead Rising 4 در تاریخ ۶ دسامبر (۱۶ آذر ماه) برای کنسول ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد البته طبق اعلام شرکت مایکروسافت این بازی تنها در همان زمان برای این دو پلتفرم انحصاری خواهد بود و پس از سه ماه امکان تهیه این بازی از طریق استیم میسر می‌شود. دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز می‌توانند جدیدترین عنوان در سری بازی Dead Rising را یک سال بعد تجربه کنند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید