بهینه‌ساز بازی No Man’s Sky برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی هم اکنون در دسترس است

۲۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۷

همانطور که استودیوی هلو گیمز به عنوان سازنده بازی No Man’s Sky قول داده بود یک بهینه ساز جدید برای نسخه‌های مربوط به رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ این بازی منتشر نموده است.

هنوز جزئیات کامل این بهینه ساز اعلام نشده است اما کارگردان نورآور این بازی یعنی آقای شان مورای در توییتر اعلام نمود که این بروز رسانی هم اکنون از طریق استیم و GOG امکان‌پذیر است و از سخت افزارهای بیشتری پشتیبانی خواهد نمود. همچنین موجب بهبود نرخ فریم بازی برای سیستم‌هایی با مشخصات سخت افزاری پایین می‌گردد.
آن طور که بنظر می‌رسد در زمان در دسترس قرار گرفتن بهینه ساز مربوط به رایانه‌های شخصی، خبری از بهینه ساز مربوط به کنسول پلی‌استیشن ۴ نبوده است اما این بروز رسان نیز در حال حاضر در دسترس قرار گرفته است. طبق گفته آقای مورای بهینه ساز این بازی برای پلی‌استیشن ۴ موجب بهبود پایداری و موارد دیگری در بازی خواهد شد. جزئیات بهینه ساز نسخه کنسولی این بازی نیز هنوز به اشتراک گذاشته نشده است.
اخیراً شان مورای در توییتر خود اعلام نموده بود که کمتر از یک درصد افراد مشکلات فنی گزارش کرده‌اند گرچه بنظر می‌رسد که مقدار گزارش شده صرفاً مربوط به افرادی هستند که مشکلات خود را از طریق کانال رسمی این استودیو اعلام نموده‌اند. در هر صورت آقای شان مورای در ادامه گفت که ۷۰ درصد از مشکلات در این هفته و از طریق بهینه سازهای بازی برطرف خواهند شد.

در حالیکه هنوز آمار فروش بازی No Man’s Sky اعلام نشده است، ۱ درصد اعلام شده توسط شان مورای بنظر می‌رسد که بر مبنای عدد بزرگی می‌باشد، او در اینباره گفت:

تعداد افرادیکه این بازی را اجرا کرده‌اند برای ما بسیار دیوانه کننده است و ۱ درصد کاربرانی که به اجرای این بازی پرداخته‌اند بر مبنای مقدار بسیار زیادی می‌باشد.

در نهایت آقای شان مورای اعلام کرد که استودیوی هلو گیمز کلیه تمرکز خود را برروی پشتیبانی از مصرف کنندگان گذاشته است. پس از برطرف نمودن مشکلات، این استودیو به سمت بهبود و اضافه کردن ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدیدی به بازی حرکت خواهد کرد.

آقای مورای در رابطه با محتوای اضافه‌ این بازی به توانایی‌هایی نظیر ساخت پایگاه و باربر غول پیکر سفینه فضایی اشاره کرده است. او همچنین به قابلیت‌های دیگری که در آینده قصد اضافه کردن آنها به بازی را دارند اشاراتی کرده بود. او گفت:

اگر شما امیدوار هستید که بازی No Man’s Sky از توانایی‌های نظیر چند نفره pvp  یا ساخت شهر، خلبانی باربرها یا سخت تمدن برخوردار باشد، باید شما را ناامید کنیم. گرچه با گذشت زمان امکان اضافه شدن برخی از آنها به بازی از طریق بروز رسانی‌ها امکان پذیر است.

بروز رسان‌های این بازی رایگان خواهند بود اما امکان دارد که در آینده شاهد عرضه محتوای غیر رایگان و پولی باشیم. آقای مورای اخیراً از احتمال پولی شدن برخی از محتوای این بازی صحبت کرده بود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید