گیفت کارت
گیفت کارت

Gamescom 2016 | نسخه ۲۷۰ دلاری بازی Final Fantasy 15 شامل سیزن پس نمی‌باشد

۲۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۶:۲۸

گرانترین نسخه از بازی Final Fantasy 15 نسخه کلکسیونی نهایی نامیده می‌شود و حدود ۲۷۰ دلار قیمت دارد اما این نسخه شامل سیزن پس این بازی نشده و در صورت تمایل به داشتن سیزن پس باید هزینه مازادی را پرداخت کنید.

با آنکه انتظار می‌رود در کامل‌ترین و گرانترین مجموعه بازی، سیزن پس آن نیز وجود داشته باشد اما بنظر می‌رسد که عدم وجود سیزن پس بزرگترین نقص این مجموعه می‌باشد.
در یکی از رویدادهای نمایشگاه گیمزکام، هاجیمی تاباتا به عنوان کارگردان بازی و توموهیرو هاسگاوا به عنوان کارگردان هنری این بازی به سوالات برخی از طرفداران پاسخ دادند. در میان موضوعات مختلفی که در میان سوالات به چشم می‌خورد، موضوعات مربوط به نسخه کلکسیونی نهایی این بازی جالب بنظر می‌رسیدند. این نسخه که در اوایل سال جاری معرفی شده بود در موج فروش اولیه خود با محدودیت ۳۰۰۰۰ نسخه‌ای روبرو بود که با اتمام آن، شرکت اسکوئر انیکس موج فروش دوم خود را با آماده سازی ۱۰۰۰۰ نسخه انجام داد اما بنظر می‌رسد که موج فروش دیگری در کار نباشد و تا بدین لحظه می‌توان گفت که تنها ۴۰۰۰۰ واحد از این نسخه خاص در سراسر دنیا وجود دارد. تاباتا و هاسگاوا اعلام کردند که آنها بدنبال ساخت مقادیر بیشتری بوده‌اند اما ظاهراً امکان این کار ممکن نبوده است.

این دو نفر همچنین اعلام کردند که حتی با وجود تاخیر دو ماهه این بازی، نسخه کلکسیونی نهایی آن شامل سیزن پس نخواهد بود. حذف سیزن پس از این مجموعه عجیب است چراکه هر فردی انتظار دارد زمانیکه عنوان کلکسیون نهایی و نه حتی کلکسیونی آورده می‌شود، با یک مجموعه کامل روبرو باشد. موضوعی که قضیه را از این هم عجیب‌تر می‌کند آن است که نسخه دیجیتالی ویژه این بازی که ۸۵ دلار قیمت دارد شامل سیزن پس این بازی می‌شود اما حتی نسخه فیزیکی Deluxe که ۹۰ دلار قیمت دارد هم شامل آن نمی‌شود!

نبود سیزن پس در برخی نسخه‌های این بازی زمانی مورد توجه قرار گرفت که در ماه اوت استور پلی‌استیشن لیستی از محتویات آن را منتشر کرد و اعلام شد که سیزن پس، تنها شامل نسخه دیجیتالی ویژه این بازی می‌شود. هنوز مشخص نیست که محتویات دقیق بسته‌های دانلودی اعلام شده چه چیزی هستند اما در حال حاضر می‌دانیم که یکی از بسته‌های گسترش دهنده بازی یک “new way to play” را معرفی خواهد کرد.

براساس تاخیر اعلام شده، اکنون بازی Final Fantasy 15 در تاریخ ۲۹ نوامبر (۹ آذر ماه) برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

در ادامه تصویری از محتویات نسخه کلکسیونی نهایی این بازی را مشاهده خواهید کرد:

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید