بازی جدیدی به لیست بازی‌های پشتیبانی از نسل قبل مایکروسافت اضافه شد

۲۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۵:۵۰

لیست بازی‌های پشتیبانی از نسل قبل شرکت مایکروسافت همچنان در حال توسعه بوده و این بار نوبت به بازی Bomberman Live: Battlefest رسیده است.

لری هرب (معروف به مِیجر نلسون) اعلام کرد که بازی Bomberman Live: Battlefest به برنامه پشتیبانی از نسل قبل شرکت مایکروسافت اضافه شده است. این بازی در سال ۲۰۱۰ برای کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ عرضه شده بود.

همچون بازی‌های Bomberman، در Battlefest بازیکنان از بمب‌هایی برای پیروزی در مقابل دشمنان خود استفاده خواهند کرد. بازیکنان قادر خواهند بود تا بصورت انفرادی یا به همراه ۷ نفر دیگر به اجرای بازی بپردازند. این بازی شامل صحنه‌های مختلف و حالت‌هایی نظیر فتح پرچم و Paintbomb می‌باشد. این بازی توسط استودیوی پای ساخته شده است.

اگر هم اکنون بازی Battlefest را برروی کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ دارا می‌باشید، این بازی بصورت خودکار به لیست بازی‌های ایکس‌باکس وان شما اضافه خواهد شد، در غیر اینصورت برای دریافت آن می‌بایست ۱۰ دلار پرداخت کنید. حجم این بازی براساس صفحه آن ۶۷۷٫۸۸ مگابایت می‌باشد.

اکنون لیست بازی‌های برنامه پشتیبانی از نسل قبل شرکت مایکروسافت به بیش از ۲۳۰ بازی رسیده است و همچنان در انتظار اضافه شدن بازی‌های جدیدتری در آینده می‌باشد.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید