برای به اتمام رساندن بخش داستانی Gears of War 4 به ده ساعت زمان نیاز دارید

۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۵

Gears of War 4 حضور پررنگی در نمایشگاه گیمزکام امسال داشت و اطلاعات بسیاری از آن منتشر شد. حال کارگردان عنوان Gears of War 4 از زمان گیم‌پلی بخش داستانی بازی می‌گوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

چاک کوزیه‌ها، کارگردان عنوان Gears of War 4، در مصاحبه‌ای زمان گیم‌پلی این بازی را حدودا ده ساعت اعلام کرد. اگرچه این ساعت با توجه به قابلیت‌های بازی‌باز و همچنین سطح دشواری بازی تغییر می‌کند. برای مقایسه باید گفت که عنوان استودیوی رسپاون یعنی Titanfall 2 دارای هشت ساعت گیم‌پلی در بخش داستانی است.

در ادامه از کارگردان بازی درمورد عرضه محتوای اضافی داستانی پرسیده شد و چاک درجواب به این نکته اشاره کرد که آن‌ها در این مورد فعلا برنامه‌ای ندارند اما هر ماه دو نقشه رایگان جدید به بخش چندنفره بازی اضافه خواهد شد.

Gears of War 4 در ۱۱ اکتبر (سه‌شنبه ۲۰ مهر) برای ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ منتشر می‌شود. همچنین این عنوان بخشی از برنامه Xbox Play Anywhere نیز خواهد بود، بدین معنی که شما می‌توانید نسخه دیجیتالی ایکس‌باکس وان یا رایانه‌های شخصی را خریداری کرده و نسخه دیگر را به‌صورت رایگان دریافت کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید