Deus Ex: Human Revolution – تصمیمات شما حین بازی برای استفاده از در عنوان بعدی ثبت می‌شوند

۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۸

بازی Deus Ex: Human Revolution به دلیل دارا بودن داستان سرایی بسیار خوب، آزادی در انتخاب و وجود چهار پایان مختلف تحسین شد. با ما در ادامه مطلب برای مرور توضیحاتی جالب، پیرامون سیستم تصمیم‌گیری و نتایج آنها در Deus Ex: Human Revolution همراه باشید.

سایت فایندر به تازگی مصاحبه‌ای با اولیویه پرول به عنوان تهیه کننده Human Revolution داشته است و او در رابطه با نبود سیستمی برای ثبت تصمیمات گرفته شده توسط بازیکن در Human Revolution و اقداماتی که آنها برای بازی جدید انجام داده‌اند اینطور می‌گوید:

در بازی قبلی یعنی Human Revolution، ما تکنولوژی برای ثبت تصمیمات گرفته شده توسط شما نداشتیم. وقتی کار بر روی Mankind Divided را آغاز کردیم، این حس را کردیم که کمی حقیقت را از هر چهار پایان بازی قبلی برداریم تا این حس به بازیکن منتقل شود که چنین پایان منطقی است. همچنین ما کمی رمز آلود کار خود را با Mankind Divided آغاز کردیم با این هدف که چنین واقعه بزرگی، از اطلاعات غلط منتشر شده توسط خبرگزاری‌ها رنج خواهد برد.

هنوز معلوم نیست که آیا یک Deus Ex دیگر هم ساخته شود یا نه اما تصمیمات شما در Deus Ex: Mankind Divided برای استفاده در یک عنوان آینده ثبت می‌شود. پرول اینطور ادامه می‌دهد:

برای این بازی جدید، ما نمی‌دانیم که آیا یک Deus Ex دیگر هم ساخته می‌شود یا نه با این حال، ما تصمیمات شما و عواقب آنها در Mankind Divided را ثبت می‌کنیم. وقتی که کار شما تمام شد، ما فایل ذخیره را با تمامی کارهایی که انجام داده‌اید می‌بندیم و این موضوع، گزینه‌هایی را برای آینده در اختیار ما خواهد گذاشت. اگر انقدر خوش‌شانس باشیم بر روی یک بازی دیگر کار کنیم، شما می‌توانید از جایی که بازی را ترک کرده بودید دوباره ادامه دهید.

بازی Deus Ex: Mankind Divided در ۲۳ اوت (مصادف با ۲ شهریور) برای رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. شما می‌توانید تریلر زمان عرضه را در این قسمت مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید