گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: تریلر زمان عرضه Deus Ex: Mankind Divided منتشر شد

۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۹

اسکوئر اینکس در روز جاری تریلر زمان عرضه عنوان مورد انتظار Deus Ex: Mankind Divided را منتشر کرده است که برای مشاهده آن پیشنهاد می‌کنیم در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

این ویدیو آدام جنسن، شخصیت اصلی بازی را نشان می‌دهد که در طول تریلر می‌گوید:

رویاها، مردم بی‌گناه و آزادی را می‌توانید از بین ببرید اما قادر به نابود سازی پیشرفت نیستید.

Deus Ex: Mankind Divided در ۲۳ اوت (سه‌شنبه ۲ شهریور) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. وقایع داستان این بازی که با موتور اختصاصی آیداس مونترال یعنی Dawn Engine ساخته شده، در سال ۲۰۲۹ رخ می‌دهد و داستان شخصیت آدام جنسن را از Human Revolution دنبال می‌کند که در سال ۲۰۱۱ انتشار یافت.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

کسانی که نسخه ایکس‌باکس وان را پیش‌خرید کرده باشند، عنوان Human Revolution را هم به‌صورت رایگان دریافت می‌کنند و قادر به اجرای آن برروی ایکس‌باکس وان با قابلیت پشتیبانی از نسل قبل خواهند بود. همچنین محتوای دانلودی Human Revolution یعنی Missing Link هم شامل این مزایا می‌شود.

در اخبار دیگر منتشر شده از Deus Ex: Mankind Divided، اسکوئر اینکس سیستم مورد نیاز بازی جهت اجرا برروی رایانه‌های شخصی را اعلام کرده است. همچنین شما می‌توانید با انجام Deus Ex GO برای Deus Ex: Mankind Divided امتیاز مهارت جمع کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید