گیفت کارت
گیفت کارت

توضیحاتی از کارگردان هنری Titanfall 2 درمورد بخش تک‌نفره ارائه شد

۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۴

وب‌سایت دوال‌شاکرز، گفت و گویی با کارگردان هنری Titanfall 2 در کلن آلمان و نمایشگاه گیمزکام داشته که از آن، اطلاعاتی نظیر نرخ فریم درنظرگرفته‌شده‌ی این بازی به‌اشتراک گذاشته شده است. علاوه‌بر این، جوئل امسلی، توضیحاتی درمورد بخش تک‌نفره‌ی این عنوان ارائه کرده که در ادامه می‌توانید مطالعه‌ی‌شان کنید.

با توجه به صحبت‌های امسلی، در Titanfall 2 شاهد مکان‌های متنوع و مناطق عجیب و غریبی خواهیم بود. تیم سازنده‌ی بازی، ریسپاون، با دقت سنجیده که چگونه ارتباط‌تان با تایتان را ایجاد کند، پس او یک شخصیت یک‌بارمصرف و ساده نیست و چیزی خواهد بود که واقعا به آن اهمیت می‌دهید، اما درهمان زمان، آن‌ها می‌خواستند تا پارکور پرسرعت را با خلبانان حفظ کنند. این یک مسئولیت و تعهد بزرگ بود.

درحالی که امسلی مدت‌زمان دقیق بخش تک‌نفره‌ی Titanfall 2 را اعلام نکرد، اشاره کرد که بیشتر از آن چیزی خواهد بود که همه انتظار دارند. این بخش، کاملا از قسمت چندنفره جداست و هردو بخش تک‌نفره و چندنفره، توسط دو تیم کاملا مجزای ریسپاون ساخته می‌شوند و با کار پشت سر هم، از ایده‌های دیگر که به‌اشتراک گذاشته می‌شود هم استفاده کرده و آن‌ها را مورد اهمیت قرار می‌دهند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید