Titanfall 2 – نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه برای تمامی پلتفرم‌ها درنظر گرفته شده است

۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۸

در نمایشگاه گیمزکام آلمان، وب‌سایت دوال‌شاکرز با کارگردان هنری Titanfall 2، جوئل امسلی، صحبتی داشته و وی اطلاعاتی از نرخ فریم و رزولوشن مورد نظر این بازی به‌اشتراک گذاشته که در ادامه می‌توانید از جزئیات آگاهی یابید.

آن‌طور که دوال‌شاکرز گفته، رزولوشون مورد نظر هنوز نهایی نشده، اما تیم سازنده، ویژگی‌هایی را نهایی کرده که به کمک رزولوشن و کیفیت بازی می‌آیند و آماده‌ی اعلام کردن روزولوشن نیستند، زیرا از کافی و درست‌بودن میزان رزولوشن حال حاضر اطمینان ندارند و در آینده شاید بهبود یابد.

یکی از دلایلی که می‌تواند باعث اعلام‌نکردم میزان رزولوشن تا کنون شود، اطمینان‌یافتن از اجرای بازی با نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه است. طبق صحبت‌هایی که با دوال‌شاکرز شده، Titanfall 2 در هر دو بخش تک‌نفره و چندنفره، با نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه اجرا می‌شود و شاهد سرعت عمل بالایی خواهیم بود که برای چنین عنوانی بسیار عالی است. امسلی همچنین گفته که تیم ریسپاون برای نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه واقعا تلاش کرده و برای آن‌ها “هدف بزرگی” است.

تیم ریسپاون، احساس می‌کند که Titanfall 2 قطعا برروی ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد، پس این موضوع جزو اولویت‌هاست. Titanfall 2 که تاریخ آغاز بتایش به‌تازگی اعلام شد، قرار است تا در ۲۷ اُکتبر (۶ آبان) برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن۴ عرضه شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید