با Deus Ex Go امتیاز مهارت برای Deus Ex: Mankind Divided جمع‌آوری کنید

۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۰

Deus Ex: Mankind Divided در هفته آینده عرضه می‌شود اما بازی موبایل Deus Ex Go هم اکنون در دسترس است. تا زمان عرضه Mankind Divided، شما می‌توانید مشغول انجام این بازی شوید تا امتیازات ازشمندی را بدست بیاورید پس سریعتر دست به کار شوید. جزئیات بیشتر در ادامه مطلب موجود است.

با به انجام رساندن یک سری کارهای خاص در بازی Deus Ex Go، شما می‌توانید Praxis kit بدست بیاورید. Praxis kit آیتم‌های قابل مصرفی هستند که به بازیکن یک امتیاز داده و فرد می‌تواند از آن در درخت مهارتی تجهیزات خود استفاده کند. بازی Deus Ex Go دارای ۵ عدد از این آیتم‌ها است که می‌توانید آنها را بدست بیاورید. به پایان رساندن بخش داستانی، دو کیت به ما شما می‌دهد و اگر بازی را بر روی درجه سختی Mastermind بروید و معماها را با کمترین تعداد حرکت حل کنید، یک امتیاز دریافت خواهید کرد. دو کیت آخر هم از طریق به حل دو معما هفتگی اول و دوم بدست می‌آید.

برای استفاده از کیت‌ها، شما باید وارد حساب Square Enix ID خود شوید. در زمان عرضه Mankind Divided، این کار را انجام دهید تا امتیازات خود را در نسخه‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی Mankind Divided دریافت کنید. استفاده از این امتیازات ظاهرا برای کنسول پلی‌استیشن ۴ ممکن نیست. باید ببینیم آیا تصمیم سازندگان در این رابطه قاطعانه است یا خیر.

Deus Ex Go برای دستگاه‌های موبایل دارای سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس است.

Deus Ex: Mankind Divided در ۲۳ اوت (مصادف با ۲ شهریور) برای رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید