Gamescom 2016 | حالت جدید بازی Star Wars Battlefront فوق‌العاده بنظر می‌رسد

۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۹

شرکت الکترونیک آرتز اعلام نمود که حالت جدید بازی Star Wars Battlefront از طریق بسته گسترش دهنده Death Star که در ماه آینده برای این بازی ارائه خواهد شد، به این بازی اضافه خواهد شد. این حالت Battle Station نام دارد و طبق توصیفات آن بسیار منحصر بفرد بنظر می‌رسد.

مسابقات Battle Station نبرد بازیکنان را در سه بخش قرار خواهد داد که هر یک دارای اهداف مربوط به خود می‌باشند. بخش اول یورش بازیکنان از طریق جنگنده‌های X-wings و A-wings بر ضد جنگنده‌های TIE امپراطوری می‌باشد. هدف این بخش، نابودی مقدار کافی از جنگنده‌های TIE می‌باشد تا راه برای گروه Y-wing باز شود تا امکان تضعیف توانایی دفاعی نابودگر ستاره‌ای را فراهم سازند.

پس از آنکه سپرهای دفاعی نابودگر ستاره‌ای به میزان کافی کاهش یافت، بازیکنان Rebel امکان شلیک به نقاظ ضعیف کشتی را خواهند داشت تا بطور کامل آن را نابود سازند. بازیکنان امپراطوری برای بهبود وضعیت خود باید به کشتی‌های Rebel شلیک کنند.

اگر Rebelها موفق شوند، نبرد وارد بخش دوم خواهد شد که مربوط به نبرد زمینی می‌شود. بازیکنان در هر دو سمت در یک نابودگر ستاره‌ای به نبرد خواهند پرداخت. Rebelها باید ربات دروید را از منطقه مورد نظر خارج کنند، این در حالی است که بازیکنان امپراطوری در حال تلاش برای متوقف کردن آنها می‌باشند. بازیکنان همچنین امکان استفاده از دو شخصیت قهرمان جدید این بازی یعنی Chewbacca و Bossk را خواهند داشت.

در بخش سوم، بازیکنان بایستی که به کشتی‌های خود بازگشته تا آخرین نبرد خاتمه یابد. سمت Rebel  وظیفه دارد تا نابودگر ستاره‌ای را نابود کنند. بازیکنان قادر خواهند بود تا در قالب Luke Skywalker و با پرواز از طریق Red-5 X-wing او به نابودی کشتی بپردازند. در سمت امپراطوری نیز Darth Vader در حال تلاش برای متوقف کردن حمله Rebel به کشتی خود می‌باشد.

حالت Battle Station تنها یک قسمت از بسته گسترش دهنده Death Star می‌باشد. این بسته شامل نقشه‌های جدید، کارت‌های ستاره‌ای و سلاح‌های جدیدی خواهد بود که بعدها معرفی خواهند شد. بسته گسترش دهنده Death Star در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد اما هنوز تاریخ عرضه دقیقی برای آن اعلام نشده است.

این بسته سومین بسته بازی Battlefront می‌باشد، پیش از آن شاهد عرضه دو بسته Outer Rim و Bespin بودیم. چهارمین بسته این بازی Rogue One: Scarif نام دارد که براساس فیلم امسال Star Wars می‌باشد و طبق برنامه ریزی در تعطیلات امسال عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید