چگونه بسته دانلودی بازی Titanfall 2 را تنها با خوردن و آشامیدن بدست آوریم؟

۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۶

رستوران بوفالون وایلد وینگز، شرکت مونتین دیو و دوریتوز خبر از همکاری خود با شرکت الکترونیک آرتز در رابطه با بازی Titanfall 2 دادند.

هر زمانی که در بازه زمانی ۲۸ اکتبر (۷ آبان ماه) که تاریخ عرضه بازی نیز می‌باشد تا ۳۰ نوامبر (۱۰ آذر ماه) به رستوران بوفالو وایلد وینگز رفته و اقدام به سفارش غذا نمایید، یک کد مربوط به دریافت محتویات داخلی بازی Titanfall 2 دریافت خواهید کرد. این موضوع در قالب یک Nose Art نشان داده خواهد شد (در پایین تصویر آن را مشاهده خواهید کرد.) که به شما اجازه سفارشی سازی Titan خود را می‌دهد. شما همچنین کدی را دریافت خواهید کرد که به شما دسترسی ثابتی به کلیه حالت‌های جدید بخش چند نفره را خواهد داد. این حالت پاداش‌های بزرگی را پیشنهاد می‌دهد که مشخص نیست منظور دقیقاً چه چیزی است.

از سوی دیگر، شرکت مونتین دیو که تولید کننده نوشابه‌های گازدار می‌باشد اطلاعات همکاری خود در ارتباط با بازی Titanfall 2 را منتشر نمود. از تاریخ ۲ اکتبر (۱۱ مهر ماه) تا ۳۱ دسامبر (۱۱ دی ماه) افرادیکه مارک ویژه‌ای از محصولات این شرکت و همچنین شرکت دوریتوز را خریداری کنند با وارد کردن کد آنها در وب سایت این شرکت امکان دریافت پاداش دو برابری XP را خواهند داشت.
کد مورد نظر همچنین امکان سفارش سازی لباس Titan را فراهم خواهد کرد و دسترسی زود هنگامی را به یک Titan و یک حالت جدید از بازی را محیا خواهد کرد. هنوز اطلاعات بیشتری در مورد موارد اعلام شده عنوان نشده است.
قابل ذکر است که شرکت‌های مونتین دیو و دوریتوز متعلق به شرکت پپسی هستند.
بازی Titanfall 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر (۷ آبان ماه) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. بزودی شاهد دو نسخه بتا از این بازی خواهیم بود که اولین آنها در جمعه پیش رو یعنی تاریخ ۱۹ اوت (۲۹ مرداد ماه) در دسترس قرار خواهد گرفت.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید