Gamescom 2016 | چرا تاکنون شاهد نمایش زیادی از بازی Mass Effect Andromeda نبوده‌ایم؟

۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰

در طول نمایشگاه E3 شرکت الکترونیک آرتز اقدام به معرفی و نمایش بازی Mass Effect Andromeda نمود اما تقریباً از بعد از آن می‌توان گفت که هیچگونه نمایشی از این بازی دیده نشده است. حتی در نمایشگاه گیمزکام نیز که یکی از رویدادهای مهم سالانه صنعت بازی می‌باشد خبری از این بازی نبود و سوالاتی را مبنی بر وضعیت ساخت این بازی در بین کاربران ایجاد نمود. پاتریک سودرلوند به عنوان رئیس استودیوهای شرکت الکترونیک آرتز طی یک مصاحبه جدید اعلام کرد که این بازی همچنان طبق برنامه پیش می‌رود و هیچگونه مشکلی برای آن وجود ندارد.

طبق گفته آقای سودرلوند علت عدم نمایش این بازی توسط سازنده عدم رسیدن به بازه رمانی مناسب می‌باشد. در حال حاضر شرکت الکترونیک آرتز برروی تعطیلات پیش رو و کار برروی عناوینی چون Battlefield 1 و Titanfall 2 تمرکز کرده است. پس از آن می‌توان این انتظار را داشت که شاهد جزئیات بیشتری از گیم پلی بازی Andromeda باشیم.
زمانیکه سایت گیم اینفورمر از آقای سودرلوند در مورد کمبودهای آنها در نمایشگاه‌های E3 و گیمزکام سوال پرسیده بود ایشان گفتند:

شما قادر خواهید بود که در آینده نه چندان دور جزئیات بیشتری را از گیم پلی این بازی بدست آورید.

آقای سودرلوند اعلام کرد که او درک می‌کند که بازیکنان تشنه نمایش Andromeda هستند. با این حال الکترونیک آرتز معتقد است که هنوز زمان مناسبی برای نمایش جزئیات بیشتری از این بازی فرا نرسیده است. او گفت:

من پس از بازگشت از یک تعطیلات کوتاه مدت شروع به اجرای اولین سه ساعت این بازی نمودم. این بازی قابل اجرا کردن بود و مشکلی وجود نداشت اما در پاسخ به این سوال که “چرا اقدام به نمایش آن نمی‌کنید؟” باید گفت که این بازی از جمله بازی‌هایی می‌باشد که برای نمایش آن باید زمان مناسب فرا برسد. در حال حاضر ما برروی عناوین بزرگ خود تمرکز کرده‌ایم که مربوط به ماه‌های اکتبر تا دسامبر می‌شوند و زمانیکه آنها خاتمه یافتند ما به سراغ Mass Effect خواهیم رفت. شما بزودی اطلاعات بیشتری را بدست خواهید آورد.

آقای سودرلوند اطلاعات خاص بیشتری را نسبت به زمان معرفی این بازی در نمایشگاه E3 اعلام نکرد. شرکت الکترونیک آرتز و بایوور بطور معمول سالانه در تاریخ ۷ نوامبر (۱۷ آبان ماه) که روز N7 نام گذاری شده است، اطلاعاتی را در مورد فرانچایز Mass Effect اعلام می‌کنند اما هنوز اطلاعاتی مبنی بر اینکه شاهد اخباری از Andromeda در آن تاریخ خواهیم بود اعلام نشده است.
بازی Andromeda طبق برنامه ریزی برای عرضه در ماه‌های ژانویه تا مارس سال ۲۰۱۷ در نظر گرفته شده است. طبق برنامه ریزی پیشین قرار بود که این بازی در سال ۲۰۱۶ عرضه شود اما با تاخیری روبرو شد تا سازنده اطمینان یابد آن چیزی که می‌بایست را به هواداران آن تحویل خواهد داد.
طبق اطلاعات بایوور در نمایشگاه E3، در این بازی بازیکنان کنترل قهرمانی به نام Ryder را در دست خواهند داشت.

در تاره‌ترین اخبار مبنی بر سری بازی Mass Effect خبر احتمال ساخت نسخه بازسازی شده آن اعلام شده بود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید