Gamescom 2016 | شخصیت دیگری از بازی Crash Bandicoot پا به دنیای بازی Skylanders Imaginators گذاشت

۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۶:۳۰

زمانیکه شخصیت‌های بازی Crash Bandicoot در اواخر سال جاری پا به دنیای بازی Skylanders Imaginators بگذارند شاهد حضور شخصیت Dr. Neo Cortex نیز خواهیم بود و بازیکنان قادر به انتخاب این شخصیت برای اجرای این بازی خواهند بود.

این خبر توسط شرکت اکتیویژن در نمایشگاه گیمزکام اعلام شد، در کنار این خبر همچنین لول جدیدی تحت نام Thumpin’ Wumpa Islands نیز معرفی شد. The Islands شامل Crash Zones می‌باشد که از ویژگی‌های آن تعقیب giant boulder می‌باشد که احتمالاً آن را در بازی اصلی برروی پلی‌استیشن به خاطر خواهید آورد. این لول همچنین قابلیت‌های صندوق‌های Wumpa Fruit ،TNT و المان‌های دیگری که از بازی‌های Crash الهام گرفته شده‌اند را دارا می‌باشد. لول Thumpin’ Wumpa Islands برای بازیکنانی که ویرایش Crash Bandicoot بازی Skylanders Imaginators Starter Pack را خریداری کرده‌اند، برروی پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ۴ در دسترس خواهد.

جنیفر اونیل، سرپرست استودیوی ویکریوس ویژنز اعلام نمود:

این لول راه مناسبی را در بازی Skylanders برای ما بوجود آورد تا قسمت‌هایی از Crash را به آن اضافه و یک ماجراجویی حماسی را خلق کنیم. بازیکنان از این بازی همانگونه که از بازی‌های پر افتخار Crash لذت می‌بردند، لذت خواهند برد. این بازی شامل تم موزیکال و جعبه‌های TNT می‌باشند که از بازی Crash الهام گرفته شده‌اند. برای طرفداران Crash این اتفاق مانند بازگشت به دنیای قدیم Crash Bandicoot می‌باشد و تنها تفاوت آن وجود کیفیت چشم گیر ۱۰۸۰p این بازی می‌باشد.

بازی Skylanders Imaginators در تاریخ ۱۳ اکتبر (۲۲ مهر ماه) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس ۳۶۰، ایکس‌باکس وان و Wii U عرضه خواهد شد. اما به این موضوع توجه داشته باشید که شخصیت‌های بازی Crash Bandicoot و لول اعلام شده تنها برروی کنسول‌های شرکت سونی یعنی پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ۴ در دسترس خواهند بود.

قابلیت اجرای شخصیت‌های بازی Crash Bandicoot برای اولین بار در نمایشگاه E3 سال جاری اعلام شد و در کنار آن نیز اعلام شد که مجموعه‌ای از سری بازی Crash Bandicoot بازسازی خواهند شد که شامل ۳ بازی اول آن می‌شود. این نسخه بصورت انحصاری تنها برروی پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید