Gamescom 2016 | بسته گسترش دهنده جدید بازی The Crew معرفی شد

۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۶:۰۴

شرکت یوبی‌سافت طی نمایشگاه گیمزکام بسته گسترش دهنده بعدی بازی The Crew را معرفی نمود. این بسته Calling All Units نام داشته و دومین بسته گسترش دهنده این بازی می‌باشد، پیش از این در سال ۲۰۱۵ شاهد انتشار بسته گسترش دهنده Wild Run بودیم.

بسته گسترش دهنده جدید بازی The Crew در تاریخ ۲۹ سپتامبر (۸ مهر ماه) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در همین روز نسخه نهایی این بازی نیز انتشار خواهد یافت.
طبق اعلام یوبی سافت بسته گسترش دهنده Calling All Units به شما اجازه می‌دهد تا خیابان‌ها را با یک ماشین پلیس پشت سر بگذارید یا به مسابقه بصورت یک تعقیب و گریز پلیسی بپردازید. این بسته ۱۲ مرحله داستانی جدید را به بازی اضافه خواهد نمود و امکان تنظیمات کامل وسایل نقلیه و مواردی دیگر از قابلیت‌های آن می‌باشد.

در توضیح این بسته گسترش دهنده آمده است که:

در این رویارویی همواره شاهد آن بوده‌ایم که هر سمتی بر قابلیت‌های ویژه خود اتکا دارد (پلیس یا مسابقه دهندگان) و شاهد تنوع بسیار زیاد وسایل نقلیه آنها در مسابقات آنها در آمریکا خواهیم بود.

به عنوان یکی از نیروهای پلیس، بازیکنان امکان تعقیب مسابقه دهندگان و دستگیری آنها را خواهند داشت تا بدینوسیله وسیله نقلیه پلیس بهتری را بدست آورند. از جمله این وسیله‌ها می‌توان از موتور سیکلت افسانه‌ای (legendary motorbikes) و یک indestructible SUV نام برد. شما همچنین این امکان را خواهید داشت تا بجای پلیس، یک مسابقه دهنده باشید و از دستان پلیس و دستگیری فرار کنید. موفقیت در فرار موجب دریافت پاداش‌هایی خواهد شد. مسابقه دهندگان از قابلیت‌های متنوعی برخوردار هستند، نظیر blinding flashbangs و unlimited nitro.

طبق اعلام یوبی سافت تعقیب و گریز پلیسی می‌تواند در هر جایی و هر زمانی صورت گیرد. قیمت بسته گسترش دهنده Calling All Units اعلام نشده است. هر بازیکنی امکان انتخاب و بازی کردن بصورت یک مسابقه دهنده را خواهد داشت اما در صورت دستگیر شدن توسط پلیس باید بابت آن محتویاتی را خریداری کند. همچنین کلیه بازیکنان لول ۶۰ را بدست خواهند آورد.

شرکت یوبی سافت همچنین نسخه نهایی بازی The Crew را در تاریخ اعلام شده برای انتشار بسته گسترش دهنده این بازی، یعنی در تاریخ ۲۹ سپتامبر (۸ مهر ماه) منتشر خواهد نمود. نسخه نهایی این بازی شامل بازی اصلی و دو بسته گسترش دهنده آن یعنی Wild Run و Calling All Units خواهد بود، همچنین ماشین‌های سیزن پس این بازی نیز شامل آن نسخه خواهند شد. قیمت نسخه نهایی این بازی نیز اعلام نشده است.

در نهایت شرکت یوبی سافت اعلام نمود که بازی The Crew از زمان عرضه آن در ماه دسامبر سال ۲۰۱۴ حدود ۹ میلیون بازیکن داشته است. البته این به معنی فروش ۹ میلیون نسخه‌ای این بازی نمی‌باشد. این بازی دارای یک نسخه آزمایشی رایگان نیز می‌باشد و در اوایل سال جاری برروی ایکس‌باکش لایو رایگان شده بود. بنابراین رسیدن به مرز ۹ میلیون کاربر دور از دسترس بنظر نمی‌رسد اما این تعداد کاربر همچنان قابل توجه و چشمگیر می‌باشد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید