این هفته و هفته آینده شاهد انتشار بهینه‌سازهایی برای بازی No Man’s Sky خواهیم بود

۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۵:۱۰

نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی بازی No Man’s Sky با مشکلات قابل توجهی روبرو بوده است گرچه نسخه مربوط به کنسول پلی‌استیشن ۴ آن نیز بدون مشکل نبوده است. از جمله مهمترین مشکلات می‌توان به کاهش نرخ فریم و کرش بازی اشاره کرد. خوشبختانه براساس ایمیل پشتیبانی این بازی به یکی از کاربران سایت Reddit بنظر می‌رسد که طرفداران هر دو نسخه این بازی می‌توانند انتظار انتشار دو بهینه‌ساز برای این بازی را در طول دو هفته پیش رو داشته باشند.

یکی از کاربران سایت Reddit با نام کاربری Sam123bir پستی را در این سایت ارسال کرده است که طبق آن بنظر می‌رسد که سازنده بازی قصد دارد دو بهینه ساز را برای این بازی منتشر کند. این در حالی است که در خبرهای اعلام شده توسط این استودیو تنها سرنخ یک بهینه ساز وجود داشته است. در نامه ارسال شده از سوی پشتیبانی بازی No Man’s Sky آمده است:

این هفته یک بهینه ساز برای هر دو نسخه (پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی) بازی و برای کلیه کاربران ما منتشر خواهد شد که وظیفه آن برطرف نمودن مشکلات اساسی و بحرانی این بازی است. سپس در هفته آینده بهینه ساز دیگری برای هر دو نسخه بازی انتشار خواهد یافت که وظیفه آن کمک به بهبود عملکرد بازی و ایجاد تجربه بهتری از آن برای کاربران می‌باشد.

شما هم اکنون امکان دریافت یک بهینه ساز آزمایشی را خواهید داشت که مشکلات قابل توجه بازی را برطرف خواهد نمود. برای دریافت آن کافی است که برروی نام بازی خود در لیست بازی‌های استیم و سپس مراجعه به “Properties” و انتخاب تب “Betas”، این کد را در موقعیت مشخص شده تایپ کنید “۳xperimental” و سپس تنظیمات جدید ایجاد شده در منو را انتخاب کنید.

از جمله مشکلاتی که توسط این بهینه ساز برطرف خواهند شد شامل بهبود عملکرد بازی، بازیابی اطلاعات ذخیره بازیکنان و موارد دیگری می‌باشد. امکان مشاهده لیست کامل این تغییرات را در اینجا خواهید داشت.

اخیراً شان مورای اعلام کرده بود که در حال کار برروی بهینه سازی هستند که موجب خوشحالی طرفداران خواهد شد. شاید موضوع این خبر و صحبت آقای مورای با هم مرتبط باشند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید