کدهای بتای بسته دانلودی Nuka-World بازی Fallout 4 ارائه شدند

۲۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۶

آخرین محتویات اضافه بازی Fallout 4 که Nuka-World نام دارد تا پایان ماه اوت عرضه نخواهد شد اما همچون محتویات پیشین، بتسدا به برخی از افراد ثبت نام کرده اجازه دریافت این محتویات را پیش از تاریخ عرضه اصلی و از طریق بتا خواهد داد.

بتسدا اعلام کرد که اولین سری از کدهای بتای آخرین محتوای اضافه بازی Fallout 4 برای مخاطبین ارسال شده‌اند. اگر شما یکی از کسانی بوده‌اید که در برنامه بتای این محتوا شرکت کرده‌اید هم اکنون ایمیل خود را بررسی کنید.
طبق پیامی که در توییتر شرکت بتسدا ارسال شده است، مشکلاتی در کدهای Nuka-World وجود داشته است که اکنون برطرف شده‌اند.
بسته گسترش دهنده Nuka-World آخرین بسته بازی Fallout 4 می‌باشد که در تاریخ ۳۰ اوت (۹ شهریور ماه) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.
بسته Nuka-World با فضای آخرالزمانی‌اش، شما را در یک شهر بازی قرار می‌دهد که بجای حضور مهمانانی خوشحال، مملو از Raiderها می‌باشد. بتسدا در مورد این پارک اعلام کرده است که در آنجا حداقل استانداردهای مورد نیاز و قابل قبول وجود دارد.
در این محتوا بازیکنان قادر خواهند بود تا سفری به دنیای Nuka-World داشته باشند، شهربازی که به یک شهر بی‌قانون از Raiderها تبدیل شده است. به کاوش در مناطق کاملاً جدید با بیابان‌ها و مناطق خشک‌ شده مانند Safari Adventure، Dry Rock Gulch،  Kiddie Kingdom و Galactic Zone بپردازند. محتوای دانلودی Nuka-World شامل مراحل، Raiderها، اسلحه‌ها، موجودات و چیزهای جدید دیگری می‌شود.
این بسته ششمین بسته بازی Fallout 4 می‌باشد و پیش از آن شاهد عرضه بسته‌های Automatron (مارس ۲۰۱۶)، Wasteland Workshop (آوریل ۲۰۱۶)، Far Harbor (می ۲۰۱۶) و Contraptions Workshop (ژوئن ۲۰۱۶) بودیم. لازم بذکر است که بعد از انتشار کلیه محتوای این بازی، می‌توانید تمامی آن‌ها را با قیمت ۵۰دلار به‌عنوان DLC Pass دریافت کنید.
این بسته به تنهایی ۲۰دلار قیمت خواهد داشت.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید