گیفت کارت
گیفت کارت

چرا وجود تنوع در بازی For Honor اهمیت دارد؟

۲۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۳

جیسون واندنبرگ به عنوان کارگردان بازی For Honor پیرامون اهمیت وجود تنوع در این بازی توضیحاتی ارائه کرد.

واندنبرگ در صحبت با سایت گیم‌اسپات اعلام کرد:

در این بازی قصد نداریم که شخصیت‌هایی را بسازیم و آنها را به شما تحمیل کنیم. این بازی تماماً به خود شما مربوط است، بنابراین باید دید که شما چه نوع جنگجویی هستید؟ شما این امکان را خواهید داشت تا در کنار انتخاب دسته شخصیت خود، حتی رنگ لباس آنها را نیز تغییر دهید. دوست دارید که یک وایکینگ سیاه باشید؟ به خودتان مربوط است. این چیزی است که شما دوست دارید باشید. من می‌خواهم این امکان وجود داشته باشد تا خود شما در بازی باشید.

در حقیقت در این بازی ۱۲ قهرمان حضور دارند و حتی جنسیت آنها نیز قابل انتخاب خواهد بود.

هر دسته دارای ۴ قهرمان است و در هر دسته دو قهرمان جنسیت‌های مختلفی خواهند داشت، مرد یا زن، بنابراین در این بازی تنها یک قهرمان مرد و تنها یک قهرمان زن وجود خواهند داشت.
امیدوارم مردم متوجه تنوع موجود در این بازی شوند. همچنین شما قادر خواهید بود که به سفارشی سازی توانایی‌های خود بپردازید. این بازی یک بازی برای همه افراد است. شاید افرادی باشند که بگویند “این موضوع نمی‌تواند حقیقت داشته باشد، امکان ندارد که آنها قابلیت انتخاب هر دو جنسیت و همچنین این تنوع در اقوام بازی را ایجاد کرده باشند.” در پاسخ باید گفت این کاری است که ما با صرف زمان در این بازی صورت داده‌ایم.

این بازی یک آزمون شخصی است. شما یک شوالیه، وایکینگ یا سامورایی هستید؟ شما چه نوع جنگجویی هستید؟

بازی For Honor در تاریخ ۱۴ فوریه سال ۲۰۱۷ (۲۶ بهمن ماه سال ۱۳۹۵) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید