Gamescom 2016 | تاریخ عرضه بازی Steep اعلام و نسخه گُلد آن معرفی شد + تریلر گیمزکام این بازی

۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۷

بازی Steep یک عنوان دیگر از ناشر سری بازی Assassin’s Creed می‌باشد که طبق اعلام شرکت یوبی‌سافت در ماه دسامبر عرضه خواهد شد.

شرکت یوبی‌سافت در مدت نمایشگاه گیمزکام تاریخ عرضه بازی Steep را اعلام کرد، این بازی در تاریخ ۲ دسامبر (۱۲ آذر ماه) عرضه خواهد شد.
شرکت یوبی‌سافت تنها به اعلام تاریخ عرضه این بازی اکتفا نکرد و از نسخه گُلد این بازی نیز رونمایی کرد. این نسخه شامل بازی اصلی و سیزن پس آن خواهد بود که شامل بسته‌های گسترش دهنده اصلی (major expansions) این بازی می‌باشد. همچنین این نسخه شامل محتویات دیجیتالی متنوعی نظیر لباس و تجهیزات و همچنین یک لباس منحصر بفرد می‌باشد.
یوبی‌سافت اعلام نمود که افرادیکه نسخه‌های معمولی یا گُلد بازی Steep را پیش خرید کنند بسته Moonlight را دریافت خواهند کرد که شامل محتویاتی مربوط به تم شب این بازی خواهد بود که در ادامه آنها را مشاهده خواهید کرد:

  • ۳ چالش اضافه در شب
  • ۳ لباس جدید مربوط به شب
  • تجهیزات روشنایی برای هر فعالیت (اسکی، اسنوبرد،پاراگلایدر و پرواز با لباس بالدار(wingsuit))
  • راکت پرتاب کننده ورزش پرواز با لباس بالدار

بازی Steep در نمایشگاه E3 معرفی شد. این بازی در آلپ روی خواهد داد و به بازیکنان اجازه انجام فعالیت‌های ورزشی مختلفی را می‌دهد که شامل اسکی، پرواز با لباس بالدار، اسنوبرد و پاراگلایدر می‌شوند. بازیکنان امکان سوییچ و جابجا شدن بین هر یک از این فعالیت‌ها را در هر زمان که دوست داشته باشند خواهند داشت. شما امکان اجرای بازی Steep را به تنهایی یا در کنار دوستانتان خواهید داشت، همچنین امکان همکاری یا رقابت با یکدیگر را از طریق چالش مهارت‌خا و … خواهید داشت.
در حالیکه بازی Steep در آلپ روی می‌دهد، بروز رسانی رایگانی که پس از عرضه آن ارائه خواهند شد، شامل یک کوه جدید در آلاسکا خواهد بود. نسخه بتای بازی Steep در راه است و امکان ثبت نام در آن از طریق این لینک امکان‌پذیر است.
مراحل ساخت بازی Steep توسط استودیوی انسی شرکت یوبی‌سافت رهبری می‌شود و استودیوها مونپلیه و کیف یوبی‌سافت نیز در ساخت آن همکاری می‌کنند. این بازی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

در ادامه تریلر مربوط به نمایشگاه گیمزکام این بازی را مشاهده خواهید کرد:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید