Gamescom 2016 | زمان شروع تست آلفای بازی For Honor اعلام شد

۲۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۵

شرکت یوبی‌سافت اعلام کرد که تست آلفای بازی For Honor از تاریخ ۱۵ تا ۱۸ سپتامبر (۲۵ تا ۲۸ شهریور ماه) صورت خواهد گرفت.  کسانیکه به شرکت در این تست علاقه دارند امکان ثبت‌نام از طریق صفحه رسمی این بازی در سایت شرکت یوبی‌سافت را خواهند داشت.

معرفی تاریخ شروع تست آلفا در مدت اجرای نمایشگاه گیمزکام صورت گرفت، جاییکه شرکت یوبی سافت جزئیاتی را از ۱۲ قهرمان بازی ارائه کرد. این قهرمانان در سه دسته شوالیه، وایکینگ و سامورایی تقسیم خواهند شد. براساس گفته یوبی سافت هر یک از این جنگجویان قابلیت منحصر بفرد خود را داشته و امکان ایجاد یک تغییر اساسی در میدان نبرد را خواهند داشت. یوبی سافت اعلام کرد:

بازی For Honor بازیکنان را در یک هرج و مرج و خشم و خشونت بی رحمانه قرار خواهد داد و در مصاف با وایکینگ‌های وحشی، شوالیه‌های مرگبار و سامورایی‌های خونسرد قرار می‌گیرند. در هر یک از این دسته‌ها بازیکنان قادر خواهند بود تا یکی از چهار قهرمان موجود در دسته را انتخاب کنند.

در اینجا توضیحات بیشتری را در مورد هر دسته از این شخصیت‌ها مشاهده خواهید کرد:

  • Vanguards: قهرمانانی با ویژگی‌های متعادل چه در زمان حمله و چه در زمان دفاع هستند، آنها در حمله خوب و در دفاع توانایی بالایی دارند و امکان تطبیق پذیری بالایی دارند.
  • Assassins: شخصیت‌های سریع و کشنده‌ای هستند و دارای توانایی خوبی در زمان حمله هستند.
  • Heavies: مقاومترین قهرمانان موجود در بازی هستند، سرعت حمله آنها کم است اما مرگبار خواهند بود. از نکات قابل توجه آنها توانایی خوبشان در زمان دفاع بوده و بخوبی امکان نابودی دشمنان را خواهند داشت.
  • Hybrids: دارای ترکیبی از ویژگی‌ها و المان‌های سایر دسته‌ها می‌باشند. آنها شخصیت‌هایی حرفه‌ای هستند و تاکتیک‌های غیر معمولی را آموخته‌اند.

شرکت یوبی سافت همچنین جزئیاتی را در مورد سیستم پیشرفت این بازی اعلام نمود و گفت:

برای هر قهرمان منحصر بفرد خواهد بود و از طریق انتخاب و به اشتراک گذاری المان‌ها در PvE و PvP گیم‌پلی صورت خواهند گرفت.

در پایان هر مسابقه چند نفره و هر ماموریت، بازیکنان به عنوان پاداش XP دریافت می‌کنند که موجب باز شدن توانایی‌های مبارزه و تنظیمات شخصی سازی خواهد شد. آنها همچنین امکان غارت کردن زره و اسلحه را در میدان نبرد خواهند داشت.

در نهایت شرکت یوبی سافت تایید کرد که نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی توسط استودیوی بلو بایت در دست ساخت می‌باشد که اخیراً برروی محتویات دانلودی بازی Rainbow Six Siege کار کرده است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید