Gamescom 2016 | محتویات نسخه کلکسیونی بازی For Honor اعلام شد

۲۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۳

شرکت یوبی‌سافت امروز از محتویات نسخه کلکسیونی بازی For Honor رونمایی کرد، یک نسخه ویژه از این بازی که بطور انحصاری از طریق Uplay بفروش خواهد رسید.

شاید یکی از بهترین محتوای این مجموعه، ۳ کلاه خود جنگجویان با مقیاس ۱ به ۳ باشند. این کلاه خودها شامل کلاه خودهای شوالیه‌ها، وایکینگ‌ها و سامورایی‌ها خواهد بود.
نسخه کلکسیونی همچنین شامل یک چاپ سنگی و موسیقی متن بازی خواهد بود. کلیه محتوای گفته شده در درون یک بسته ویژه قرار خواهند داشت، لازم به ذکر است که شما یک نسخه از بازی را نیز دریافت خواهید کرد. این مجموعه همچنین شامل Deluxe Pack دیجیتالی در کنار سیزن پس این بازی خواهد بود. قیمت این مجموعه هنوز اعلام نشده است.
یوبی سافت تایید کرد که کلیه کسانیکه به پیش خرید این بازی اقدام کنند یک بسته Legacy Battle نیز دریافت خواهند کرد. این بسته شامل سه لباس قهرمان می‌باشد که امکان استفاده برای قهرمانان Warden ،Raider و Kensei وجود خواهد داشت. این لباس‌ها در انحصار بسته Legacy Battle خواهند بود.

بازی For Honor در تاریخ ۱۴ فوریه سال ۲۰۱۷ (۲۶ بهمن ماه سال ۱۳۹۵) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید