Driveclub VR رسما در ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد + تصاویر جدید

۲۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۴

در پلی‌استیشن‌ بلاگ رسما اعلام شده که Driveclub VR در سال جاری به‌صورت انحصاری برای هدست واقعیت مجازی سونی، یعنی پلی‌استیشن وی‌آر منتشر می‌شود. در ادامه همراه گیمفا باشید.

تیم سازنده‌ی Driveclub VR، امیدوار است که با استفاده از واقعیت مجازی و این فناوری، بتواند تجربه‌ای فراموش‌نشدنی برای بازیکنان رقم بزند و تاثیرگذاری بیشتری به آنان القا کند که توسط سخت‌افزار واقعیت مجازی میسر است. همچنین ناشر بازی اطلاعاتی از این بازی منتشر کرده که به شرح زیر است:

حالت‌های بازی: مسابقه‌های چندنفره‌ی آنلاین واقعیت مجازی و یک بخش تک‌نفره‌ی مهیج به دریفت‌کردن و چالش‌های زمانی پیوسته هستند.

مسیرها: مسیرهای جدید و کلاسیک Driveclub توسط قدرت پلی‌استیشن وی‌آر به واقعیت نزدیک شده‌اند که شامل ۵ مسیر خیابانی کاملا جدید می‌شوند.

نگاهی نزدیک‌تر: تمامی ماشین‌ها با جزئیات ریز ازدوباره ساخته شده‌اند تا بازیکنان توسط حالت Inspection با دید نزدیک‌تری به تجربه‌ی بازی بپردازند.

حالت Cruise: زمان کمی برای اوقات فراغت، با پا روی پدال، گاز دهید و به هر جاده‌ای سفر کنید، در هرکشوری و در زمان آزادی‌تان با حالت Cruise.

مسافر مجازی: از طریق تکرار دورهای هیجان‌انگیز، رانندگی همه‌جانبه و مهیجی داشته باشید و قادر خواهید بود تا خود را هنگامی که با چالش‌ها دست و پنجه نرم می‌کنید، از زاویه‌ای منحصربه‌فرد در حالت Passenger تماشا کنید.

اکنون می‌توانید تصاویر جدید Driveclub را مشاهده کنید.

     

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید