Gamescom 2016 | نمایشی ۱۶ دقیقه‌ای از بخش داستانی جدید Killer Instinct

۲۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۵

بازی Killer Instinct قرار است که یک بخش داستانی جدید تحت عنوان “Shadow Lords”را دریافت کند. در ادامه مطلب شما می‌توانید نمایشی کامل از این بخش را تماشا کنید.

ویدئویی که در انتها مشاهده خواهید کرد، نمایش ۱۶ دقیقه‌ای تهیه شده توسط سایت IGN است که مربوط به بخش Shadow Lords می‌شود.

طبق توضیحات رسمی ارائه شده، Shadow Lords یک پخش تک‌نفره بی انتها است که در آن شما و تیم مبارزانی که تشکیل داده‌اید را علیه Gargos قرار می‌دهد تا جلوی حمله او به کره زمین را بگیرید. Shadow Lords ترکیبی از داستان، پیشروی نردبانی و سیستم آرکید است که همگی آنها باعث به وجود آمدن تجربه‌ای منحصر به فرد می‌شوند.

دیگر نکات مهی که ذکر شده به شرح زیر است:

  • هدف نهایی شما شکست دادن Gargos و ونیروهایش است قبل از اینکه جهان را تسخیر کند. اینکه چنین اتفاقی چقدر زود رخ خواهد داد، بستگی به سبک بازی شما دارد.
  • شما می‌توانید یک شخصیت را به دلخواه، به عنوان گزینه اصلی خود انتخاب کرده و گروهی را از مبارزین حاضر در Killer Instinct تشکیل دهید.
  • شخصیت‌های جدیدی که بعد از عرضه بازی در دسترس قرار گرفته‌اند هم به Shadow Lords خواهد آمد.
  • چیزهای زیادی برای بدست آوردن و ساختن اضافه می‌شوند که با بازی کردن می‌توانید آنها را بدست بیاورید. ارز KI Gold باعث می‌شود که شما سریعتر پیشرفت کنید و آیتم‌های مفید برای مبارزه علیه Gargos را سریعتر بدست بیاورید.

Shadow Lords تا قبل از پایان یافتن فصل سوم Killer Instinct اضافه خواهد شد. این زمان احتمالا نزدیک عرضه Killer Instinct: Definitive Edition است.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید