Gamescom 2016 | تصاویری جدید از Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration منتشر شد

۲۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۷

شرکت اسکوئراینکس به مناسبت رویداد گیمزکام ۲۰۱۶، یک سری تصاویر جدید از بازی Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration را منتشر کرده است. در این تصاویر محتوای دانلودی Blood Ties، حالت Lara’s Nightmare و اسکین‌های کلاسیک شخصیت لارا (Lara) به چشم می‌خورد. برای تماشای آنها می‌توانید به ادامه مطلب مراجعه کنید.

بازی Rise of the Tomb Raider مدت زیادی است که برای رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس‌باکس وان منتشر شده است. بازی نامبرده تحت عنوان Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration قرار است که در ۱۱ اکتبر (مصادف با ۲۰ مهر) به کنسول نسل هشتمی شرکت سونی یعنی پلی‌استیشن ۴ نیز بیاید. این نسخه دارای تمامی محتویات اضافی عرضه شده در قبل از نسخه ایکس‌باکس، محتوای دانلودی Blood Ties، یک حالت co-op جدید، پشتیبانی از هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آور، پوشش‌ها، کارت‌ها و سلاح‌های جدید است.

آن دسته از کسانی که سیزن پس Rise of the Tomb Raider را برای رایانه شخصی یا ایکس‌باکس وان خود تهیه کرده بودند، می‌توانند تمامی محتویات جدید را (بجز پشتیبانی پلی‌استیشن وی‌آور) به رایگان دریافت کنند.

تصاویر زیر نماهای بسیار جالبی را از اسکین‌های کلاسیک لارا کرافت، قهرمان سری Tomb Raider نشان می‌دهد که در نوع خود جالب هستند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید