گیفت کارت
گیفت کارت

تغییر نام مراحل انحصاری پلی‌استیشن وی‌آر بازی Star Wars Battlefront

۲۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۹

در نمایشگاه E3 امسال شاهد معرفی مراحل انحصاری برای بازی Star Wars Battlefront مربوط به پلی‌استیشن وی‌آر بودیم که Wars X-Wing VR Mission نام داشتند. امروز سازنده این بازی خبر از تغییر نام اعلام شده به نام کامل Star Wars Battlefront Rogue One: X-Wing VR Mission نموده است و از دلایل این کار به نزدیک شدن و ارتباط میان این بازی و فیلم Rogue One اشاره کرده است.

یکی از بازی‌های بی نظیری که برای پلی‌‌استیشن وی‌آر عرضه خواهد شد مراحل X-Wing VR expansion بازی Star Wars Battlefront می‌باشد. طی یک اطلاعیه از سوی سازنده این بازی اعلام شد که برای نزدیکی این پروژه با فیلم Rogue One، آنها اقدام به تغییر در نام اعلام شده نموده‌اند. این بازی اکنون Star Wars Battlefront Rogue One: X-Wing VR Mission نامیده می‌شود و سازنده آن در تلاش است که تا حد امکان آن را به فیلم نزدیک‌تر کند.
جیمز اسونسن به عنوان تهیه کننده توضیح داد که این تغییر نام حس بهتری را ایجاد خواهد کرد. او گفت:

فیلم Rogue One در یک دوره زمانی مشترک با این بازی روی می‌دهد، بنابراین می‌توان یک ارتباط را در میان آنها ایجاد کرد.

آقای اسونسن در مورد این بازی اعلام کرده بود که شما امکان هدایت یک نابودگر ستاره‌ای را خواهید داشت، او گفت:

نابودگر ستاره‌ای بسیار بزرگ و قدرتمند است و سرشار از جنگنده‌های TIE می‌باشد. حضور در یک نبرد به همراه یکی از این نابودگران ستاره‌ای موقعیتی نیست که هر خلبانی دوست داشته باشد در آن قرار بگیرد.

این مراحل برای کلیه دارندگان Battlefront رایگان خواهند بود اما برای اجرای آن نیاز به یک پلی‌استیشن وی‌آر خواهید داشت. پلی‌استیشن وی‌آر از تاریخ ۱۳ اکتبر (۲۲ مهر ماه) در دسترس خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید