شرکت تل‌تیل بازی Mr. Robot را منتشر کرد

۲۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۲

شرکت تل‌تیل سازنده بازی‌های اپیزودیک ادونچر متنوعی نظیر The Walking Dead و The Wolf Among Us می‌باشد. هفته گذشته این شرکت اشاراتی به پروژه‌ای تحت نام Mr. Robot نموده بود اما در آن زمان دقیقاً مشخص نبود که این پروژه دقیقاً مربوط به چه چیزی است.

امروز مشخص شد که این پروژه چه بوده است، یک بازی مربوط به تلفن‌های همراه و نام رسمی آن ۱٫۵۱exfiltrati0n.ipa برای سیستم عامل iOS و eps1.51_exfiltrati0n.apk برای سیستم عامل‌ اندروید تلفن‌های همراه می‌باشد و در حال حاضر در دسترس کاربران قرار دارد.
شرکت تل‌تیل ناشر این بازی می‌باشد و استودیوی نایت اسکول نیز که سازنده بازی Oxenfree نیز می‌باشد، خالق این بازی است. این بازی در اصل یک ماجراجویی بصورت متنی می‌باشد، در آن شما با یک پیام مواجه می‌شوید و پیام آن اطلاعات بیشتری را در مورد دنیای Mr. Robot به شما خواهد آموخت.
این بازی در دوران مربوط به فصل اول سریال Mr. Robot روی می‌دهد. این سریال یک مجموعه محبوب هکر درام می‌باشد که از شبکه یواس‌ای نتورک پخش می‌شود. آنطور که توضیحات این بازی برروی سیستم عامل iOS شرح می‌دهد، شما یک تلفن همراه را برروی زمین پیدا خواهید کرد که مربوط به یکی از اعضای fsociety که یک گروه هکر هستند می‌باشد و این آغاز داستانی است که شما را درگیر برنامه هکرها در نابودی یک شرکت عظیم می‌کند.
قیمت این بازی ۲٫۹۹ دلار می‌باشد.

در ادامه تصاویری از این بازی را مشاهده خواهید کرد:

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید