Gamescom 2016 | تصاویر زیبایی از عنوان Forza Horizon 3 منتشر شد

۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۲

بی‌شک Forza Horizon 3 موردانتظارترین عنوان اتومبیل‌سواری امسال است. حال مایکروسافت در نمایشگاه گیمزکام تصاویر جدیدی از آن منتشر کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

سری Forza Horizon محبوب‌ترین و تحسین شده‌ترین عنوان اتومبیل‌سواری چند سال اخیر است و حال سومین نسخه سری قرار است امسال منتشر شود. Forza Horizon 3 در استرالیا جریان داشته و از قابلیت کراس‌پلی و کراس‌بای پشتیبانی می‌کند. در ادامه تصاویر منتشر شده را مشاهده می‌کنید.

Forza Horizon 3 Audi Jungle Road

Forza Horizon 3 Classics Box SMash

Forza Horizon 3 Lambo Dam Road

Forza Horizon 3 Sunset Skyline

گیمفا در پیش‌نمایش این بازی چنین نوشت:

Forza Horizon 3 راه سختی برای رسیدن به موفقیت ندارد و تقریباً می‌توان موفقیت آن را تضمین شده دانست. با توجه به دستاوردهای نسخه‌های پیشین، سازندگان می‌توانستند این نسخه را نیز با کمترین تغییرات ممکن روانه بازار کنند ولی خوشبختانه آن‌ها هنوز هم به دنبال درنوردیدن محدودیت‌ها هستند و هنوز هم با چشمی باز به پیشرفت می‌نگرند. سازندگان برای ساخت این نسخه در عین وفادار بودن به سنت‌ها و دستاوردهای پیشین، سعی کرده‌اند تا ویژگی‌های جدیدی را به آن بیفزایند و تا به این لحظه که همه چیز خوب به نظر می‌رسد. باید منتظر ماند و دید که آیا Forza Horizon 3 می‌تواند از پس نسخه‌های قبلی سری برآمده و به موفقیت بیشتری برسد یا خیر. Forza Horizon 3 که از قابلیت Xbox Play Anywhere بهره می‌برد (به آن معنا که با خرید مثلاً نسخه اکس باکس وان بازی به طور رایگان به نسخه ویندوز ۱۰ هم دست خواهید یافت و بالعکس) قرار است در تاریخ ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۶ (برابر با ۶ مهر ۱۳۹۵) به طور انحصاری برای اکس باکس وان و ویندوز ۱۰ منتشر شود.

Forza Horizon 3 در ششم مهر به‌صورت انحصاری برای ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ منتشر می‌شود. کسانی که عضویت VIP داشته باشند می‌توانند از دوم مهر به بازی دسترسی داشته باشند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید