Gamescom 2016 | تصاویر جدیدی از عنوان ReCore منتشر شد

۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۵

مایکروسافت در نمایشگاه گیمزکام امسال تصاویر جدیدی از عناوین موردانتظار خود انتشار داده است. ReCore پس از دریافت پیش‌نمایشی زیبا، حال تصاویری نیز دریافت کرد. برای مشاهده تصاویر منتشر شده در ادامه با گیمفا همراه شوید.

مایکروسافت حقیقتا در سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ آی‌پی‌های جدید بسیاری را انتشار می‌دهد و ReCore نیز یکی از آن عناوین جدیدی‌ست که بسیاری به آن امید دارند. این عنوان به‌صورت انحصاری برای پلتفرم‌های مایکروسافت منتشر می‌شوند. در ادامه تصاویر منتشر شده را مشاهده می‌کنید.

 

همچنین آرون گرینبرگ دلیل ۴۰ دلاری بودن قیمت Recore را اعلام کرد. وی گفت که پایین بودن قیمت بازی ReCore بدین دلیل است که این بازی یک فرانچایز جدید می‌باشد. حتی اگر نام طراح بزرگی چون طراح Mega Man یعنی کیجی اینفونه در پشت آن باشد. چون این بازی یک بازی کاملاً جدید است، مایکروسافت به جذب بازیکنان بیشتری برای آن نیاز دارد. او افزود که شرکت ماکیروسافت زمان عرضه این بازی را در ماه سپتامبر قرار داده است که مدتی پس از آن با فصل تعطیلات مواجه خواهیم بود و انتظار می‌رود که توجه بیشتری به این بازی جلب شود. او گفت:

در رابطه با آی‌پی‌هایی چون این بازی زمان عرضه از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین خاطر است که مشاهده می‌کنید ما این عنوان را در ماه سپتامبر عرضه خواهیم کرد. موضوع دوم این است که این بازی دارای هواداران زیادی نمی‌باشد بنابراین باید به جذب هوادار برای آن اقدام کنیم. امروزه بازیکنان به این فکر می‌کنند که قرار است پول خود را در کجا خرج کنند؟ قصد خرید چه بازی را می‌خواهند داشت؟ بنابراین ما نیاز خواهیم داشت تا نظر آنها را جلب کنیم، باید اعتماد آنها را بدست آوریم، ما باید دلارهای آنها را بدست آوریم.
نمی‌خواستیم مانعی بر سر راه این بازی باشد. نمی‌خواستیم یک بازی بزرگ AAA به قیمت شصت دلار در اختیار شما قرار دهیم که در مورد آن اطمینانی نداشتید، نمی‌خواستیم جملاتی مثل “یک بازی به قیمت شصت دلار آمده است و این بازی همان است” مانعی برای خرید این بازی باشد.

گرینبرگ امیدوار است که بازی ReCore یک فرانچایز جدید برای شرکت مایکروسافت باشد.
آقای اینفونه و آرمیچر استودیو (که اولین کار آنها ساخت نسخه نینتندوی بازی Metroid Prime 3: Corruption بود.) در حال ساخت این بازی می‌باشند.

گرینبرگ امیدوار است که افراد زیادی قادر به اجرای این بازی باشند. او گفت:

این یکی از دلایلی است که قیمت این بازی را چهل دلار در نظر گرفتیم. ما امیدواریم که این شانس موفقیت این بازی را به عنوان یک آی‌پی جدید افزایش دهد.

بازی ReCore در تاریخ ۱۳ سپتامبر (۲۳ شهریور ماه) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این بازی یکی از عناوین Xbox Play Anywhere می‌باشد و این بدین معنی است که با خرید نسخه دیجیتالی ایکس‌باکس‌وان آن، یک نسخه رایانه شخصی نیز به رایگان دریافت خواهید نمود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید