تماشا کنید: بتا گسترده Paragon آغاز شد

۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۰

امکان تجربه Paragon که بازی جدید اپیک گیمز، سازنده پرآوازه عناوینی همچون Unreal Tournament و Gears of War قلمداد می‌شود، هم اکنون برای تمامی کاربران پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی، به لطف برگزاری بتا گسترده محقق شده است. برای توضیحات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

بتا گسترده Paragon طبق اعلامیه قبلی، از امروز آغاز می‌شود. برای تجربه این عنوان در گذشته، شما باید یا کدی را دریافت کرده یا اقدام به خرید نسخه دسترسی زودهنگام می‌کردید. چنین موضوعی دیگر وجود ندارد و شما می‌توانید بتا را به صورت کاملا رایگان بر روی پلی‌استیشن ۴ یا رایانه شخصی خود Paragon را دانلود و تجربه کنید.

بازی‌هایی مانند Dota 2 و Smite تنها بعضی شخصیت‌های خود را در برخی اوقات رایگان می‌کنند اما Paragon راه و روش League of Legends را در پیش گرفته و تمامی شخصیت‌هایش به صورت رایگان در دسترس بازیباز قرار می‌گیرد. هر سه هفته یک بار، شخصیت جدیدی به بازی اضافه خواهد شد و اپیک گیمز قول داده است که محتویات پولی، تاثیری بر روی گیم‌پلی نگذارند.

Paragon عنوانی مشابه Smite با دوربین سوم شخص است که گیم‌پلی اکشنی دارد و نقشه‌های باز آن نیز دارای سطوح مخلتفی هستند. برای چینش نوع استراتژی و تجهیزات خود نیز شما از یک سیستم کارت/دک بهره خواهید برد.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید