دایس توضیح می‌دهد که اسب‌ها چگونه در بخش چندنفره Battlefield 1 استفاده می‌شوند

۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۸

در Battlefield 1 قرار است برای اولین‌بار شاهد حضور اسب در بخش چندنفره باشیم. دایس به‌تازگی توضیح داده که چگونه آن‌ها در بخش چندنفره این بازی تاثیر خواهند گذاشت.

در پست جدید دایس در وبلاگ رسمی بازی توضیح داده شده که اسب‌ها چگونه نقش منحصر به‌فردی را در فرمول Battlefield ایفا می‌کنند و چگونه می‌توان از آن‌ها در فاصله نزدیک و دور استفاده کرد.

شما می‌توانید سوار بر اسب به دشمنان حمله کنید و با استفاده از شمشیر آن‌ها را از بین ببرید. همچنین این امکان هم وجود دارد که در مسیر خود، دشمنان را زیر پا بگذارید. علاوه بر این، زمانی که برروی اسب سوار هستید، به سلاح‌هایی با رنج متوسط دسترسی خواهید داشت. کار دیگری که می‌توانید انجام دهید، این است که نارنجک‌های ضد تانک یا هر وسیله نقلیه‌ای را پرتاب کنید.

شما می‌توانید از طریق کیسه‌های متصل به پشت اسب‌ها، بسته‌های مهمات و سلامتی را رها کنید. با اینکه اسب‌ها برای حملات سریع طراحی شده‌اند، مقدار سلامتی آن‌ها کم نیست اما شما را به هدف بزرگ‌تری تبدیل خواهند کرد.

در زمانی که کشته می‌شوید، می‌توانید انتخاب کنید که بازی را دوباره سوار بر آن‌ها آغاز کرده یا هر اسب بی‌مراقب دیگری که در نقشه می‌بینید را ماله خود کنید. دایس می‌گوید زمان زیادی صرف این شده که آن‌ها در بازی بیشتر حس حیوانات واقعی را بدهند تا یک موتورسیکلت برای بازی‌بازان!

وقتی شما به‌همراه یک اسب به لبه یک صخره می‌روید، آن اسب دیگر به راه خود ادامه نمی‌دهد. این فقط یک مثال از این بود که اسب‌ها چگونه در Battlefield 1 می‌توانند محیط خود را تشخیص دهند. آن‌ها همچنین فقط در آب‌های کم عمق حرکت می‌کنند و به شنا نمی‌پردازند. علاوه بر این، اسب‌ها سعی می‌کنند تا از موانع بپرند یا دوری کنند.

درست مشابه کلاس وسایل نقلیه، انتخاب شروع بازی برروی یک اسب به شما دسترسی کلاس سواره‌نظام را می‌دهد.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

همچنین تریلری جدید از بازی منتشر شده که در این بخش می‌توانید آن را مشاهده کنید. در دقایق پایانی تریلر، به داستان بازی هم اشاره می‌شود. علاوه بر این، نسخه بتای آزاد Battlefield 1 در ۳۱ اوت (چهارشنبه ۱۰ شهریور) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد. از محتویات آن می‌توان به نقشه Sinai Desert و دو حالت محبوب این فرانچایز یعنی Conquest با پشتیبانی از ۶۴ بازی‌باز و Rush با پشتیبانی از ۲۴ بازی‌باز اشاره کرد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید