جدیدترین بهینه‌ساز بازی No Man’s Sky موجب خوشحالی طرفداران خواهد شد

۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۱

جدیدترین بهینه ساز بازی No Man’s Sky در مراحل پایانی کار خود قرار دارد و طبق گفته‌های سازنده این بازی یعنی استودیوی هلو گیمز، این بهینه ساز موجب خوشحالی زیاد طرفداران این بازی خواهد شد.

در جدیدترین اخبار انتشار یافته از سوی استودیوی هلو گیمز، شان مورای به عنوان کارگردان نوآور این بازی در توییتر خود اعلام کرد:

امروز روز پر هیاهویی در استودیوی هلو گیمز است، ما قصد داریم که طرفداران خود را با عرضه یک بهینه ساز که در حال حاضر در مرحله بررسی قرار دارد و برای هر دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد، بسیار خوشحال کنیم.

آقای مورای جزئیات بیشتری را در مورد این بهینه ساز جدید بازی No Man’s Sky اعلام نکرد و دقیقاً مشخص نیست که این بهینه ساز موجب رقع اشکال، بهبود بازی یا اضافه شدن امکاناتی به این بازی خواهد شد یا خیر.

بازی No Man’s Sky در هفته گذشته برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد و پس از تاخیر سه روزه، نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی آن نیز انتشار یافت و طبق گزارشات فراوان در ساعات اولیه عرضه آن، این بازی عملکرد مناسبی را از خود نشان نداده است. در پاسخ به اشکالات اعلام شده از سوی کاربران که شامل کرش‌هایی در بازی و کاهش نرخ فریم بوده است، استودیوی هلو گیمز راه حل‌هایی را که اکثراً مربوط به درایور کارت گرافیک بودند ارائه کرد و اخیراً نیز یک بهینه ساز را بصورت آزمایشی برروی نسخه‌های مربوط به رایانه‌های شخصی ارائه کرده است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید