گیفت کارت
گیفت کارت

Gamescom 2016 | حضور یک پوستر Half-Life: 3 در نمایشگاه گیمزکام

۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۶

با شروع نمایشگاه گیمزکام شاهد نصب پوسترهای مختلفی در محوطه خارج از نمایشگاه و در کنار ورودی آن می‌باشیم. یکی از این پوسترها مربوط به Half-Life 3 می‌شود اما هیجان زده نشوید، ظاهراً موضوع آنگونه که در نگاه اول بنظر می‌رسد نمی‌باشد.

یکی از خبرنگاران به نام ویلسون تصویری از مجموعه‌ای از پوسترهای بازی‌هایی نظیر Titanfall 2 و Watch Dogs 2 منتشر کرده است که در کنار آنها پوستری تحت نام Half-Life 3 نیز به چشم می‌خورد اما متن نوشته شده در زیر این پوستر نشان می‌دهد که این پوستر مربوط به عنوانی تحت نام Half-Life 3 نیست و ظاهراً نصب آن ارتباطی هم با سازنده سری بازی Half Life یعنی شرکت ولو ندارد. عبارت پایین نام درج شده برروی پوستر اینگونه ترجمه شده است:

Half-Life، سه ادیتوری که آن را بازی کردند.

منظور این پوستر ۳ ادیتوری است که در زمان عرضه نسخه اصلی بازی Half-Life به اجرای آن پرداختند و هیچگونه اشاره‌ای به نسخه جدیدی از این سری بازی ندارد.
لوگویی که در پایین این پوستر دیده می‌شود حاکی از آن است که هزینه ساخت آن توسط یک گروه گیمینگ آلمانی به نام spieletipps و GIGA Games پرداخت شده است. قرار گیری این پوستر ما را یاد یکی از کارهای کاربران سایت NeoGAF می‌اندازد که تصاویری را تحت عنوان اولین تصاویر از بازی Half-Life 3 منتشر نموده بود که بعداً کشف شد که آن تصاویر مربوط به بازی Half-Life 1 می‌باشند.
حدود یک دهه پیش شرکت ولو بطور رسمی بازی Half-Life 2: Episode Three را معرفی نمود و بازیکنان همچنان چشم به راه عمل به وعده داده شده از سوی این شرکت هستند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید