گیفت کارت
گیفت کارت

امتیازات Grow Up | عملکردی نه چندان متفاوت نسبت به بازی اول

۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۶

دومین ماجراجویی ربات دست و پا چلفتی شرکت یوبی‌سافت یعنی BUD را هم اکنون می‌توانید تجربه کنید. برای اینکه از عملکرد این بازی و نحوه ارائه آن نسبت به عنوان قبلی مطلع شوید، با گیمفا در ادامه مطلب همراه باشید.

Grow Up یک بازی ماجرایی سکوبازی (پلتفرمر) است که توسط استودیو یوبی‌سافت رفلکشن ساخته شده و انتشار آن را هم خود شرکت یوبی‌سافت بر عهده گرفته است. این بازی که دنباله‌ای بر Grow Home قلمداد می‌شود، در E3 2016 بود که معرفی شد و هم اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است.

ربات BUD که به عنوان شخصیت اصلی Grow Up توسط بازیکن کنترل می‌شود، همانند بازی قبل با یک سری عناصر پلتفرمر، قصد بازسازی سفینه خود را دارد. در ادامه شما شاهد امتیازات و نظرات منتقدین پیرامون بازی نامبرده هستید:

IGN Italia – 83

Grow Up عنوان لذت بخش‌تر و بازتری نسبت به Grow Home است. چیزی که هنوز عوض نشده، مناظر فوق‌العاده و حس شگفتی در بالای کوهی عجیب میان آسمان‌ها است.

Vandal Online – 80

این بازی مانند عنوان اول غافلگیر کننده نیست اما اگر Grow Home را دوست داشتید، به Grow Up هم علاقه‌مند خواهید شد. این قسمت فرصت‌های جدیدی را در بازی معرفی می‌کند اما ممکن است باز هم تکراری شود.

Metro GameCentral – ۷۰

برخی امکانات می‌توانستند پرداخت بیشتری دریافت کنند اما تلاش یوبی‌سافت در ارائه تجربه عناوین مستقل باز هم جواب داده است.

Areajugones – ۶۵

Grow Up بازی است که برای چشمان ما کاملا مناسب می‌باشد اما نه برای کنترلر. فراگیری مکانیک‌ها بسیار سخت هستند اما این دنباله‌ای خوب بر Grow Home قلمداد می‌شود.

Digital Spy – ۶۰

هرچند لحظاتی دوست داشتنی در داستان Grow Up، زیبایی در دنیا و قابلیت‌هایی جدید وجود دارد، نمی‌شود این حقیقت را نادیده گرفت که بازی جدید مانند یک آلبوم دوم سخت برای BUD است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید